میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

تفاوت گوشی ویتنام و چین : کدام یک ارزش خرید دارد؟

چه ویژگی متفاوتی بین گوشی‌های ویتنام و چین وجود دارد؟

تبلیغ در عصر ترکیه

تفاوت گوشی مونتاژ ویتنام و چین از برند سامسونگ در چیست؟ آیا هنگام خرید باید به این تفاوت توجه کنیم و برای آن هزینه بیشتری بپردازیم؟ در ادامه با مقایسه گوشی ویتنام و چین سامسونگ، پاسخ سؤال شما را می‌دهیم.

آیا تفاوت گوشی ویتنام و چین سامسونگ اهمیتی دارد؟

به گزارش دیجیاتو، بسیاری از گوشی‌های سامسونگ در خارج از کشور کره جنوبی ساخته می‌شوند. تعداد قابل‌توجهی از این گوشی‌ها در کشور‌های ویتنام، چین و هند تولید می‌شوند. این برند کره‌ای به‌دلیل محدودیت‌های تولید توانایی ساخت تمام گوشی‌های هوشمندش در کشور مادری خود را ندارد و به‌همین علت، تولید بیشتر گوشی‌های سامسونگ (به‌جز مدل‌های پرچمدار) به شرکت‌های شخص‌ثالث در کشور‌های دیگر سپرده می‌شود.

باوجود این‌که خطوط تولید این دسته از گوشی‌های سامسونگ به‌صورت اختصاصی در اختیار این برند نیست، اما کارشناسان کیفیت این برند روی پروسه تولید محصولات به‌طور مستقیم نظارت می‌کنند. مسلماً سامسونگ روی این خطوط تولید به یک‌اندازه نظارت دارد؛ چون با ایراد پیدا کردن محصولات مربوط به هر کدام از این کشورها، اعتبار سامسونگ خدشه‌دار می‌شود. به‌همین‌ترتیب این برند محبوب برای حفظ رضایت کاربران و طرفدارانش، به تمام خطوط تولید محصولاتش به یک اندازه اهمیت می‌دهد.

تفاوت گوشی ویتنام و چین

در ایران گوشی‌های سامسونگ مونتاژ کشور‌های مختلف به‌فروش می‌رسند و همان‌طور که در مقایسه گوشی ویتنام و چین این برند گفتیم، تفاوتی در عملکرد و کارایی آن‌ها وجود ندارد. متأسفانه برخی از فروشندگان در ایران با استفاده از بی‌اطلاعی برخی خریداران، مؤلفه‌های بی‌اساسی را از برتری یکی از این مدل‌ها نسبت به دیگری مطرح می‌کنند تا مدل مورد نظر خود را با قیمت بیشتری به‌فروش برسانند؛ بنابراین در نظر داشته باشید تفاوت گوشی ویتنام و چین برند سامسونگ، چیزی نیست که ارزش هزینه بیشتر را داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا