میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
خبرهای ویژه

100 هزار دلار برای عکس گرفتن با اردوغان

طبق تعرفه ای که این کمیته برای مهمانان تعیین کرده بود کسانی که می خواستند در میز جلو و نزدیک اردوغان بنشینند می بایست 100 هزار دلار پرداخت کنند.

برخی منابع گزارش می دهند در جریان سفر رئیس جمهور ترکیه به نیویورک هر کسی می خواست با وی عکس بگیرد می بایست 100 هزار دلار بدهد.

به گزارش عصرترکیه به نقل از روزنامه سوزجوی ترکیه ، عکس انداختن در کنار اردوغان رئیس جمهور ترکیه که برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک رفته است ، خبرساز شد.

منابع آگاه می گویند برای اینکه کسی بتواند نزدیک اردوغان شود و با او عکس بگیرد باید یکصد هزار دلار پرداخت کند. در ضیافت شامی که کمیته راهبری ترکهای ساکن آمریکا به افتخار اردوغان برگزار کرده بود.

طبق تعرفه ای که این کمیته برای مهمانان تعیین کرده بود کسانی که می خواستند در میز جلو و نزدیک اردوغان بنشینند می بایست 100 هزار دلار پرداخت کنند. بر اساس این تعرفه قیمت میزهای ردیف دوم 45 هزار دلار و برای میزهای ردیف سوم هم 30 هزار دلار تعیین شده بود.

حتی آنهایی که 20 تا 30 هزار دلار هم پرداخت کرده بودند جایی در عکس با اردوغان پیدا نکردند. چهار شرکتی هم که علامتشان به عنوان لوگوی اسپانسرهای مالی ضیافت شام روی مونیتور نشان داده شد هر کدام 100 هزار دلار پرداخت کرده بودند. در مجموع این کمیته از راه اسپانسر برای برگزار این ضیافت در هتل راکفلر پلاتزا 660 هزار دلار جمع آوری کرده بود.

photo 2023 09 20 14 05 19

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا