میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
ارز دیجیتال

1.5 میلیارد پوند بیت کوین در محل دفن زباله!

در حالی که نتیجه تلاش‌های هاولز برای بازیابی ثروتش همچنان نامشخص است، گفته می‌شود که برای دستیابی به آن‌ها، لازم است حداقل 100 هزار تن زباله که زیر تپه‌های چمنی دفن شده‌اند، کنده شوند.

تبلیغ در عصر ترکیه

گفته می‌شود که در یک محل دفن زباله در ولز، بیت کوین‌هایی به ارزش 1.5 میلیارد پوند وجود دارد. این موضوع باعث هشدار مقامات شده است، در حالی که مرکز دفع زباله به مدت 24 ساعت در برابر شکارچیان گنج محافظت می‌شود. جیمز هاولز، سرمایه‌گذار در زمینه رمزارزها، ادعا می‌کند که 8 هزار بیت کوینی که به اشتباه دور انداخته، در اینجا قرار دارد.

به گزارش عصر ترکیه، مرکز بازیافت و دفع زباله‌های شهر نیوپورت در ولز هدف شکارچیان گنج شده است. باور بر این است که در این مرکز بیت کوین‌هایی به ارزش 1.5 میلیارد دلار وجود دارد. مقامات نیز در برابر تلاش‌های شکارچیان گنج با دستگاه‌های فلزیاب هشدار داده‌اند.

جیمز هاولز، سرمایه‌گذار 38 ساله در زمینه رمزارزها، برای بیت کوین‌هایی که ادعا می‌کند در این مرکز قرار دارند، مبارزه حقوقی را آغاز کرده است. هاولز، ده سال پیش، هارد دیسکی که 8 هزار بیت کوین را در آن ذخیره کرده بود، به اشتباه دور انداخت. هاولز گفته بود که زمانی که بیت کوین‌ها را دور انداخت، ارزش آن‌ها 4 میلیون پوند بود. ارزش بیت کوین‌ها امروز به 412 میلیون پوند می‌رسد.

مقامات مسئول مرکز دفع زباله‌هایی که توسط شهرداری اداره می‌شود نیز اقداماتی را انجام داده‌اند. محل دفن زباله‌ای که گفته می‌شود حدود 1.5 میلیارد پوند ارزش بیت کوین در آن نگهداری می‌شود، در تلاش است تا از شکارچیان گنج محافظت کند. در این راستا، امنیت محل افزایش یافته و شروع به نظارت 24 ساعته با دوربین‌ها شده است.

در حالی که نتیجه تلاش‌های هاولز برای بازیابی ثروتش همچنان نامشخص است، گفته می‌شود که برای دستیابی به آن‌ها، لازم است حداقل 100 هزار تن زباله که زیر تپه‌های چمنی دفن شده‌اند، کنده شوند.

مقامات شهرداری نیوپورت نیز نگرانی‌های خود را در مورد منطقه‌ای که قرار است کنده شود، بیان کرده‌اند. مقامات بیان داشته‌اند که هیچ مدرکی مبنی بر وجود دیسک سخت هاولز در مرکز وجود ندارد و ابراز داشته‌اند که کندن ها به محیط زیست آسیب خواهد زد.

بیت کوین که در سال 2024 روند صعودی خود را ادامه می‌دهد، امروز با قیمت 64,972 دلار معامله می‌شود. بیت کوین در ماه مارس به نزدیکی سطح 74,000 دلار رسیده بود.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
NTV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا