میزیتو
سراسر جهان

۱۰۰ زن، این مرد را استخدام کرده اند تا شوهرشان باشد!

یک مرد ژاپنی به نام "ایشی یوویچی" به طور بسیار عجیب و باورنکردنی به دلیل شغلش ۱۰۰ همسر دارد.

مطمعنا نمی شود با پول خانواده، عشق و یا دوستی خرید اما می‎ شود به کمک آن به داشتن این چیز ها تظاهر کرد.

ایشی یوویچی ، یک مرد ژاپنی است که ایده استخدام افرادی برای بازی نقش پدر، مادر، همسر، دوست و یا هرچیز دیگر را عملی کرد. او در حال حاضر نقش همسر بیش از 100 زن را بازی می ‎کند.

طبق آنچه در این بخش گفته ایم ژاپن به عنوان کشوری با سنت های بسیار قوی شناخته شده است که این سنت ها از نسلی به نسل دیگر منتقل می ‎شوند و ممکن است این اتفاق بی‎فتد که شخصی پدر و مادرش فوت شده باشند و یا در جایی دور از فرزند خود زندگی می ‎کنند و نمی ‎توانند در مراسم عروسی و یا جشن فارغ التحصیلی فرزند خود حضور داشته باشند و فرزندشان نیاز به حضور کسانی به عنوان پدر و مادر دارد.

ایشی یوویچی دید که هزاران نفر در کشورش هستند که یا پدر و مادری ندارند و یا از آن ها دورند و کسی را ندارند که در روز های مهم زندگیشان کنارشان باشد و به همین دلیل ایده ی کرایه کردن پدر و مادر برای حضور در مراسم های مهم در کنار چنین کسانی به ذهن او خطور کرد و این ایده برای بسیاری از افراد یک راه حل مناسب بود.

همه چیز از دوست یوویچی شروع شد و او گفت:من 12 سال است که نقش همسر یک مادر مجرد و پدرِ دختر او را بازی می‎ کنم . این دختر بچه بخاطر نداشتن پدر سختی های زیادی کشیده بود و به همین خاطر مادر او مرا کرایه کرد تا برای فرزندش نقش پدر را ایفا کنم و این دختر بچه مرا به عنوان پدر واقعی خودش می ‎داند و من تا زمانی که مادرش بخواهد باید این نقش را ادمه بدهم. اگر این دختر ازدواج کند ، من باید در آن عروسی به عنوان پدر او حضور یابم و بعد ها هم برای فرزندش نقش پدربزرگ را ایفا کنم.

ممکن است مصنوعی و جعلی به نظر برسد اما توهم داشتن پدر از سوی آن دختر بچه باعث شد آن احساس خلا ای که در نبود پدرش داشت از بین برود و از آن دختر بچه ، یک زن جوان با اعتماد به نفس بسازد پس می‎ توان گفت که این کار به ظاهر جعلی ارزشش را داشته است ، پس بهتر است این افراد را قضاوت نکنیم. یوویچی گفت:من همیشه از هر مشتری که به ما رجوع می‎ کند می ‎پرسم :آیا آمادگی لازم برا دروغ گفتن را دارید ؟ از آن زمان تاکنون یوویچی بارها و بارها نقش همسر یا پدر افراد مختلف را بازی کرده است و تا کنون شمار آن ها به بالای صد نفر رسیده است.

مشتری ها معمولا نقش های بسیار متفاوتی را در خواست می ‎کنند . گاهی اوقات از ایشی یوویچی خواسته می ‎شود که یک زن را به عنوان همسر خود در انجام کار های مختلفی همراهی کند و هر مشتری درخواست ها و انتظارات منحصر به فردی دارد و یوویچی بسته به آنچه از او خواسته می ‎شود مهربان ، دلسوز ، ماجراجو و یا خجالتی است و او حتی چندین بار نقش داماد را برای دخترانی که تحت فشار خانواده های خود قرار داشتند ، بازی کرده است.

یکی از مشتریان “ایشی یوویچی” درباره او این چنین نوشته بود :همیشه مشکل نبود یکی از اعضای خانواده نیست. من نمی ‎توانستم دوستی پیدا کنم که در روز عروسیم در حضور مهمانان سخنرانی کند چرا که بسیاری از دوستانم خجالتی بودند و نمی ‎توانستند در جمع سخنرانی کنند و بنابراین از ایشی یوویچی درخواست این کار را کردم و او بسیار مهربان و مودبانه و مانند یک دوست واقعی در مراسم عروسیم سخنرانی کرد و همچنین بعضی ها این افراد را برای شنیدن صبح بخیر از طریق تماس تلفنی کرایه می ‎کنند.

یکی از این افراد می ‎گوید :من در جوانی پدر و مادرم را از دست دادم و کسی را نداشتم که صبح ها مرا بیدار کند و به من صبح بخیر بگوید و بنابراین همیشه دلم می ‎خواست بشنوم :صبح بخیر ، بلند شو ! شاید عجیب به نظر برسد اما برای بعضی افراد این چیز های به ظاهر کوچک بسیار با اهمیت اند.

همچنین اگر فقط به یک همراه نیاز دارید ، “ایشی یوویچی” و آژانس وی می ‎توانند به شما در این زمینه کمک کنند و یکی از مشتر های این آژانس نوشته بود :اخیرا سر من بسیار شلوغ است و نتوانسته ام با دوستانم وقت بگذرانم ، این موضوع برای من بسیار کسل کننده شده است و دلم می‎ خواهد در فیس بوک و یا وبلاگ خود با دوستانم عکس بگذارم تا لایک شوند.

اگر این چیزی است که مردم به آن نیاز دارند ، ارزشش را دارد . انسان ها با یکدیگر بسیار متفاوتند و هر کدام قوانین، عقاید و انتظارات خاص خودشان را دارند . افرادی که در این داستان درگیر هستند از سنت های خاصی برخوردارند اما همین که این کار باعث خوشحالیشان می ‎شود یعنی ارزشش را دارد .

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
گرد آورنده
رکنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا