میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرهاترکیهخبرهای ویژه

گورستان خودروهای نابود شده در زلزله ترکیه

در آدیامان که یکی از استان‌های متاثر از زلزله‌های ۷.۷ و ۷.۶ ریشتری در ترکیه است، خودرو‌هایی که زیر آوار نابود شده‌اند، با یدک‌کش‌ها به پارکینگ‌ها منتقل شده‌اند.

تبلیغ در عصر ترکیه

اکیپ‌های شعبه بازرسی راهنمایی و رانندگی منطقه برای تحویل خودرو‌های آورده شده به پارکینگ‌ها در سه نقطه از شهر آدیامان فعالیت می‌کنند. خودرو‌هایی که در پارکینگ‌ها اسقاط شده اند و پلاک آن‌ها قابل تعیین نیست با توجه به شماره شاسی و گواهینامه شناسایی و در ازای گزارش در اختیار صاحبان آن‌ها قرار می‌گیرد.

رئیس اتاق رانندگان و خودروسازان در آدیامان گفت: تأثیر ویرانگر زلزله در بسیاری از مناطق قابل مشاهده است. وی با توضیح اینکه وسایل نقلیه آسیب دیده در زلزله‌ها یکی یکی خارج شدند، گفت: تقریباً یک عذاب کوچکی را تجربه کردیم.

وی با بیان اینکه خودرو‌های مورد استفاده در حمل و نقل عمومی نیز در این زلزله آسیب دیدند، ادامه داد: خودرو‌های آسیب دیده با ۱۰ دستگاه یدک کش در شهر به پارکینگ منتقل شدند. یدک کش‌ها از خارج از استان آورده شده بودند، زیرا یدک کش‌ها کافی نبودند. وسایل نقلیه به سه پارکینگ منتقل شدند. برخی از مالکان خوش شانس هستند که بیمه دارند، برخی بیمه نیستند، برخی می‌آیند و وسایل شخصی خود را از خودرو‌ها برمی‌دارند، برخی خودرو‌ها آسیب زیادی دیده و قابل تعمیر نیستند. ما بدون سند، خودرو‌ها را تحویل نمی‌دهیم.

 

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
فرارو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا