میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
سراسر جهان

کشف یک حلقه طلا در دل ۲۰ تُن زباله (+عکس)

به گفته کارگران، اگر این کشف ۱۵ دقیقه دیرتر اتفاق می‌افتاد، این بیست تن زباله به داخل کوره ریخته می‌شد و هرگز این حلقه پیدا نمی‌شد.

حلقه ازدواجی که گم شده بود، در یک ایستگاه زباله در نیوهمپشایر، ایالتی در شمال‌شرقی آمریکا، پیدا شد. این حلقه سومین حلقه‌ای است که طی دو سال گذشته در این مکان پیدا می‌شود.

بر اساس گزارش‌های محلی در یکی از ایالات امریکا، چند روز قبل زنی با شهرداری منطقه مربوطه تماس گرفت و گزارش داد که حلقه ازدواجش را در میان زباله‌ها گم کرده است.

این زن گفت ممکن است وقتی که همسرش زباله‌ها را در سطل زباله مکانیکی می‌انداخت، این اتفاق افتاده باشد. او مشخصات اتومبیلی که با آن به ایستگاه زباله رفته بودند، نشانی کیسه زباله و محتوای درون آن را نیز در توضیحات خود ذکر کرد.

حلقه طلا 1

پس از حدود دو ساعت جست‌وجو، کارگران ایستگاه انتقال زباله، این حلقه طلا را در دل بیست تن زباله پیدا کردند. این کشف با کمک دوربین‌های نظارتی که در آن منطقه نصب شده بود، صورت گرفت.

با مشاهده فیلم‌ها و بررسی ساعت تقریبی و نشانی اتومبیل، مسئولان توانستند کیسه زباله‌ای که متعلق به این خانواده است را بیابند و محتویات آن را بررسی کنند.

طی دو سال گذشته این سومین بار است که یک حلقه ازدواج در کوهی از زباله در این منطقه گم می‌شود، آخرین بار تقریباً یک سال پیش این اتفاق افتاد.

به گفته کارگران، اگر این کشف ۱۵ دقیقه دیرتر اتفاق می‌افتاد، این بیست تن زباله به داخل کوره ریخته می‌شد و هرگز این حلقه پیدا نمی‌شد.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
گرد آورنده
خبر آنلاین
منبع
nypost

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا