میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
آخرین خبرها

کدام کشورها بالاترین حقوق پرداختی را دارند؟

در این مطلب به کشورهایی که دارای بالاترین پرداختی حقوق هستند اشاره خواهد شد.

حقوق یکی از عوامل اصلی موثر بر توسعه اقتصادی یک کشور و رفاه شهروندان آن است. اسپوتنیک بررسی کرد که کدام کشورها بیشترین حقوق دریافتی را دارند.

در صدر این لیست، سوئیس با میانگین حقوق خالص ماهانه 6117.51 دلار پس از کسر مالیات قرار دارد. سوئیس به دلیل اقتصاد پایدار، استاندارد بالای زندگی و کیفیت خدمات معروف است که آن را به یکی از جذاب ترین کشورها برای کار و زندگی تبدیل می کند.

لوکزامبورگ با میانگین حقوق خالص 4981.26 دلار در رتبه دوم قرار دارد. لوکزامبورگ همچنین به دلیل بخش مالی و استاندارد بالای زندگی یکی از ثروتمندترین و مرفه ترین کشورهای جهان است.

سنگاپور در رتبه سوم با میانگین حقوق خالص 4958.79 دلار قرار دارد. سنگاپور یکی از بزرگترین مراکز مالی جهان است و از توسعه اقتصادی بالایی برخوردار است.

ایالات متحده با میانگین درآمد خالص 4241.56 دلار در رتبه چهارم این فهرست قرار دارد. ایالات متحده یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است و در حالی که دستمزدها در ایالت ها متفاوت است، به طور کلی در بین بالاترین ها حقوق ها باقی می ماند.

در رتبه پنجم ایسلند قرار دارد که میانگین حقوق خالص آن 4091.48 دلار است. ایسلند به دلیل زیبایی طبیعی، اقتصاد توسعه یافته و سطح بالای رفاه شهرت دارد.

ولی باید در نظر داشته باشیم که مخارج زندگی در این کشورها نیز بالاست.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
اسپوتنیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا