میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
ورزش

پیشنهاد نجومی تیم صنعتی به عیسی آل‌کثیر

یک تیم صنعتی پیشنهاد نجومی و سنگینی به عیسی آل کثیر ارائه داده است.

لابد می‌دانید عیسی آل کثیر در نیم فصل گذشته، برای رسیدن به توافق با پرسپولیس با چالش‌های زیادی روبرو شد. در ادامه عنوان شد توافق نهایی و قطعی این بازیکن با پرسپولیس برای امضای قرارداد یک سال و نیمه است. البته اجرای قرارداد سال دوم توافقی خواهد بود. به این ترتیب آل‌کثیر از نیم فصل دوم به پرسپولیس اضافه خواهد شد و برای این تیم به میدان رفت.

عیسی آل کثیر در نیم فصل دوم لیگ بیست و دوم، عملکرد فوق العاده‌ای داشت و با گلزنی در بازی‌های حساس و به ویژه دربی، نقش مهمی در قهرمانی تیمش پرسپولیس بازی کرد.

درنظر داشته باشید این بازیکن که به دنبال قرارداد یک فصل و نیم با پرسپولیس بود مبلغ ۱۵ میلیارد برای نیم فصل و ۳۰ میلیارد برای فصل آینده از این باشگاه درخواست کرد که این مبلغ مورد موافقت باشگاه قرار نگرفت چرا که توازن مالی پرسپولیس به هم می‌ریخت!

در نهایت و پس از مذاکرات، توافق مالی طرفین برای قرارداد در نیم فصل ۵ میلیارد تومان عنوان شد. در همان مقطع خبر رسید توافق مالی برای فصل آینده منوط به مذاکرات جدید شده است که این مذاکرات در صورت رضایت پرسپولیس برای تمدید قرارداد در فصل آینده خواهد بود.

به عبارت بهتر قرارداد عیسی آل کثیر با این شرایط با پرسپولیس به پایان رسیده، ولی هنوز طرفین برای فصل آینده مذاکره یا توافقی با یکدیگر نداشته اند.

از سوی دیگر یحیی گل محمدی سرمربی مورد اعتماد عیسی آل کثیر نیز تلویحا اعلام کرده که شاید فصل آینده در پرسپولیس نباشد و همین موضوع می‌تواند، ماندن یا جدایی قاتل استقلال (لقب عیسی آل کثیر) را پیچیده‌تر کند.

این در حالی است که پس از اتمام لیگ برتر یک تیم لیگ برتری صنعتی به عیسی آل کثیر پیشنهاد ۳۰ میلیارد تومانی ارائه داده است.

این مبلغ درواقع ۶ برابر رقم قرارداد عیسی آل کثیر در نیم فصل دوم لیگ بیست و دوم با پرسپولیس است!

حالا خودتان را جای عیسی آل کثیر بگذارید و بینید آیا به این پیشنهاد سنگین و وسوسه انگیز تیم صنعتی پاسخ منفی می‌دادید؟!

البته عیسی آل کثیر در نقل و انتقالات تابستانی لیگ بیستم نیز پیشنهادی ۳ برابر پرسپولیس از یک تیم صنعتی داشت، اما به خاطر برادر پرسپولیسی اش ترجیح داد در نهایت با رقمی حدود ۲ میلیارد تومان پیراهن قرمز بپوشد.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
خبرورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا