میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
خبرهای ایران

پیش‌بینی هوای تهران طی روزهای آینده

تبلیغ در عصر ترکیه

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۲۷ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران در استان از بعد از ظهر فردا (۲۳ اردیبهشت) و تداوم افزایش دما تا دوشنبه (۲۴ اردیبهشت) خبر داد.

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، امروز (۲۲ اردیبهشت‌ماه) آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعات افزایش ابر و وزش باد و در نیمه جنوبی استان گاهی افزایش باد پیش‌بینی می‌شود.

از بعد از ظهر فردا تا پنج شنبه (۲۳ تا ۲۷ اردیبهشت) با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی به‌تدریج افزایش ابر به‌ویژه در نیمه شمالی و ارتفاعات در بعضی ساعات بارش باران، گاهی رگبار و رعدوبرق وزش باد شدید و در نقاط مستعد تگرگ مورد انتظار است همچنین طی این مدت به‌خصوص در نیمه جنوبی و بخش‌های غربی استان در بعضی ساعات وزش باد شدید گاهی خیلی شدید و در بعضی نقاط خیزش گردوخاک دور از انتظار نیست.

لازم به ذکر است تا فردا روند افزایش دما و از روز دوشنبه (۲۴ اردیبهشت) کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۲۷ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۳ اردیبهشت‌ماه) قسمتی ابری تا نیمه‌ابری، وزش باد، به‌تدریج افزایش ابر با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد و طی ‌دوشنبه (۲۴ اردیبهشت‌ماه) نیمه‌ابری تا ابری، در بعضی ساعت‌ها بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

منبع
ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا