میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
خبرهای ایران

ورود ۲ سامانه بارشی جدید به کشور از 25 اسفند

تبلیغ در عصر ترکیه

فردا (جمعه ۲۵ اسفند) سامانه بارشی از غرب وارد کشور شده و در شمال‌غرب، غرب، ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی و مناطقی از جنوب‌غرب کشور سبب بارش می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی و بررسی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری، امروز (پنجشنبه ۲۴ اسفند) و طی ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق کشور جوی آرام همراه با افزایش نسبی دما حاکم است که طی این مدت در شهرهای صنعتی تهران، البرز و اصفهان افزایش آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا به ویژه در ساعات صبح پیش‌بینی می‌شود.

فردا (جمعه ۲۵ اسفند) سامانه بارشی از غرب وارد کشور شده و در شمال‌غرب، غرب، ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی و مناطقی از جنوب‌غرب کشور سبب بارش می‌شود.

روز شنبه (۲۶ اسفند) فعالیت سامانه بارشی در کشور تقویت شده و در نیمه غربی کشور، بخش‌هایی از مرکز، استان‌های گیلان، مازندران و استان‌های واقع در دامنه جنوبی البرز شامل قزوین، البرز و تهران سبب بارش باران وزش باد گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات بارش برف خواهد شد و به تدریج سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود.

 

ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه

روز یکشنبه (۲۷ اسفند) برای اغلب مناطق کشور جوی آرام پیش‌بینی شده است.

روز دوشنبه (۲۸ اسفند) با ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور دوباره بارش‌ها در نیمه غربی کشور آغاز خواهد شد.

آسمان تهران امروز کمی ابری و از اواسط روز تا پایان شب افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش‌بینی شده است و فردا قسمت ابری به تدریج ابر، اوایل بارش باران گاهی همراه رعدوبرق و وزش باد برای تهران رخ خواهد داد. کمینه و بیشینه دمای هوا امروز در پایتخت ۱۹ و ۸ درجه سانتیگراد است.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا