میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

نماد یا حیوان سال ۱۴۰۳ چیست؟

در تقویم سال‌ها بر اساس نام ۱۲ حیوان، نام گذاری می‌شوند و برای هرسال نام یک حیوان در نظر گرفته شده است؛ اما نماد حیوان سال ۱۴۰۳ چیست؟

تبلیغ در عصر ترکیه

با نزدیک شدن به پایان سال ۱۴۰۲ کم کم به استقبال فصل بهار و سال ۱۴۰۳ میرویم، ما برای شما اطلاعاتی از قبیل رنگ، زمان و حیوان سال ۱۴۰۳ را برایتان آماده کرده ایم.

جزئیات تحویل سال ۱۴۰۳؛ از ساعت تحویل تا حیوان سال ۱۴۰۳
ماه‌های پایانی سال ۱۴۰۲ نزدیک است و کم کم به استقبال بهار و سال نو ۱۴۰۳ می‌رویم، فرا رسیدن نوروز با ساز و دهل، قرآن و صلوات، حافظ و هفت سین به هر ایرانی نوید عشق و شادی و تازه شدن می‌بخشد. بسیاری از کاربران در ماه‌های پایانی سال و با نزدیک شدن به سال نوبه دنبال کسب اطلاعاتی از زمان تحویل سال ۱۴۰۳، رنگ سال ۱۴۰۳ و حیوان سال ۱۴۰۳ می‌باشند، در ادامه این مطلب به سوالات این عزیزان پاسخ گفته ایم.

لحظه تحویل سال ۱۴۰۳
در مورد موضوع مهم سال ۱۴۰۳ چه ساعتی است و سال ۱۴۰۳ چه ساعتی تحویل میشود، هم باید بدانید که لحظه تحویل سال ۱۴۰۳ شمسی به ساعت ایران برابر است با ساعت شش و ۳۶ دقیقه بامداد روز چهار شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۳ شمسی، برابر با ۲۰ مارس (مارچ) ۲۰۲۴ میلادی و ۹ رمضان ۱۴۴۵ قمری.

باتوجه به ساعت لحظه‌ی تحویل سال که قبل از ۱۲ ظهر است، روز چهارشنبه برابر با اول فروردین یا نوروز است.

سال ۱۴۰۳ کبیسه است
در مطلب تقویم ۱۴۰۳ به این مورد اشاره داشتیم و دانستید که سال ۱۴۰۳ شمسی، سال کبیسه است و با توجه به اینکه اسفند ماه ۱۴۰۳ سی روز کامل است و این سال دارای ۳۶۶ روز میباشد پس سال کبیسه محسوب می‌شود.

حیوان سال ۱۴۰۳
در پاسخ به سوال سال ۱۴۰۳ سال چه حیوانی است، باید بگوییم در تقویم سال‌ها بر اساس نام ۱۲ حیوان، نام گذاری می‌شوند و برای هرسال نام یک حیوان در نظر گرفته شده است. نماد حیوان سال ۱۴۰۳ نیز اژد‌ها می‌باشد. اژد‌ها سمبل قدرت، اقتدار، مقام، احترام، شانس، موفقیت، و ظرفیت می‌باشد.

در ادامه به برخی از مهمترین خصلت‌های متولدین سال اژد‌ها اشاره خواهیم کرد:
اژد‌ها نماد بخت و اقبال است و در طالع بینی، بهترین نماد برای زندگی، رشد و ترقی به شمار می‌رود.

افراد متولد سال اژدها، افرادی سرزنده، پرانرژی و خوش شانس هستند.

متولدین اژد‌ها معمولاً به کمال می‌رسند و در تمام عرصه‌های هنری، مذهبی، نظامی، پزشکی یا سیاسی کامیاب می‌شود.

این افراد زمانیکه با مشکلی برخورد می‌کنند، به هیچ وجه ناامید نمی‌شوند.

اژد‌ها گاهی سرکش، حاضر جواب، کمی خودبین و کم صبر است.

تولد سال اژد‌ها موجودی با استعداد، با هوش، با اراده و بخشنده است و از عهده انجام هر کاری به خوبی بر می‌آید و تا لحظه مرگ هرگز محتاج دیگران نخواهد شد.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
اقتصادنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا