میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
آخرین خبرها

نقش الهام چرخنده در فصل دوم آوای باران لو رفت!

گفتنی است پس از پخش مجدد این سریال و استقبال عالی مخاطبان از آن دوباره زمزمه ساخت فصل دوم سریال آوای باران شنیده می شود اما قطعی نیست.

الهام چرخنده در فصل دوم سریال آوای باران چه نقشی را ایفا خواهد کرد ؟

الهام چرخنده در فصل دوم سریال آوای باران
دلگرم به نقل از آی فیلم: فصل دوم مجموعه تلویزیونی «آوای باران» در ۸۰ قسمت به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده تولید می‌شود.

پس از تولید مجموعه تلویزیونی «آوای باران» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده که در سال ۱۳۹۲ از رسانه ملی پخش شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

آیا فصل دوم آوای باران ساخته می شود؟
پس از پخش این سریال برای اولین بار قرار بر این شد که آوای باران 2 هم ساخته شود اما این اتفاق نیفتاد.

گفتنی است پس از پخش مجدد این سریال و استقبال عالی مخاطبان از آن دوباره زمزمه ساخت فصل دوم سریال آوای باران شنیده می شود اما قطعی نیست.

قرار بود فصل دوم این مجموعه نیز در ۸۰ قسمت و در قالب ۲ فاز ۴۰ قسمتی ساخته شود که سیناپس فصل دوم توسط علیرضا کاظمی‌پور به نگارش درآمده است.

چرا فصل دوم آوای باران ساخته نشد؟

این پرسش بسیاری از بینندگان و حتی اهالی رسانه بود که چرا این سریال که محمد هاشمی‌اصل پیش‌تر به آماده بودن فیلمنامه و حتی به سرنوشت برخی از کاراکتر‌های اصلی‌اش، اشاره کرده بود، به فصل دوم نرسید؟ ماجرا از این قرار است که فیلمنامه فصل دوم را علیرضا کاظمی‌پور نوشته، در دوران مدیریت حسین کرمی در سیمافیلم ارائه شده و آن‌ها این فیلمنامه را به شبکه یک واگذار کردند.

محمد هاشمی‌اصل در جریان گفتگو به این نکته اشاره کرد که فیلمنامه مورد اقبال مسئولان شبکه یک قرار گرفت. اما بحثی پیش آمد مبنی بر اینکه این سریال برای شبکه سه بوده و نمی‌تواند در شبکه یک ادامه پیدا کند. به همین دلیل، ما دوباره طرح را به شبکه ۳ ارائه کردیم که آن‌ها موافق قصه نبودند؛ سراغ نویسندگان دیگری رفتیم و طرح‌های دیگری ارائه دادیم، باز هم آن طرح‌ها اجرایی نشد.

مشکل من بودم نه فیلمنامه!

او تأکید کرد: شبکه سه طرح فصل دوم سریال «آوای باران» را قبول نکرد، چون مشکل من بودم نه فیلمنامه! چرا که فصل دوم این سریال با توجه به قصه‌ای که دارد، نسبت به فاز اول قوی‌تر خواهد بود. با خودم می‌گویم اگر قصه ناراحت‌کننده و تلخ است چرا تلویزیون چندین بار تاکنون، این سریال را تکرار کرده و این روز‌ها هم شبکه آی‌فیلم این سریال را پخش می‌کند. مردم هنوز هم شخصیت‌ها و روند داستانی این سریال را دوست دارند؛ چرا که چارچوب و قصه درستی داشت.

به ما گفتند نه معتاد و نه معضل اجتماعی نمی‌خواهیم!

وی به دلایلِ غیراصولی برای ساخته نشدن این سریال تلویزیونی اشاره کرد و گفت: در زمان مدیریت آقای سرافراز به ما گفتند نه معتاد و نه معضل اجتماعی نمی‌خواهیم! این سریال تلخ است و جامعه را گرفتار سیاه‌نمایی می‌کند. اما اگر دغدغه فیلمنامه معضلات و آسیب‌شناسی اجتماعی نباشد درام شکل نمی‌گیرد. اگر واقعاً این سریال، جامعه را دچار سیاه‌نمایی می‌کند، پس چرا چندین بار تا الان بازپخش آن روی آنتن می‌رود؟

قرار بود الهام چرخنده رئیس گدا‌ها باشد

هاشمی‌اصل در خصوص اینکه قرار بود الهام چرخنده رئیس گدا‌ها باشد، تصریح کرد: فیلمنامه سریال را آماده کردیم و حتی سرنوشتِ برخی از کاراکتر‌های اصلی مشخص شد؛ به طور مثال زیورِ داستان (الهام چرخنده) با رئیس گداها، ظاهر می‌شد و خیلی از اتفاقات دیگر که به مراتب جذاب‌تر بودند. اینجا بیشتر لجبازی اتفاق افتاد که این سریال، بِرند شبکه سه است و نباید به شبکه دیگری برود. آن‌قدر ایراد گرفتند که چندین بار از نویسندگان مختلفی بهره بردیم، اما سرانجام هیچ‌کدام مورد قبولشان نشد. به اینجا رسید که با خودم گفتم مشکل من بودم فیلمنامه مشکلی نداشت.

آوای باران یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده است که در سال ۱۳۹۲ در ۴۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای از شبکه سه سیما پخش شده‌است. خواننده تیتراژ پایانی این سریال احسان خواجه‌امیری است.

این فیلم زندگی مردی به نام دکتر طا‌ها ریاحی که داروساز و مالک یک شرکت دارویی است را روایت می‌کند که با بروز اتفاقاتی دگرگون شده و سرنوشت عجیبی برای او و دخترش رقم می‌خورد. او پس از بیست سال از زندانی به ناحق در آن حبس بوده آزاد میشود و به سراغ دختر خود می‌آید و متوجه می‌شود که نادر و زیور، خواهرزاده و همسر خواهرزاده‌اش، نتوانسته‌اند از دختر او نگهداری کنند و دخترش از خانه به دلیل آزار و اذیت آن‌ها فرار کرده و از گروه‌های تکدی‌گری سر درآورده است. زیور و نادر سعی دارند دختر خودشان که بیتا نام دارد را جای باران، دختر طاها، جا بزنند، اما اوضاع آنطور که باید پیش نمی‌رود…

بازیگران آوای باران
نقش‌های اصلی این سریال را ثریا قاسمی (مادربزرگ)، حمیدرضا پگاه (طا‌ها پدر باران)، سام درخشانی (نادر، خواهرزاده طاها)، الهام چرخنده (زیور)، مهران احمدی (شکیب)، نیلوفر پارسا (بیتا)، سپیده خداوردی (مرضیه خواهر مرتضی)، امیر دژاکام (مرتضی)، سیاوش خیرابی (فرید)، مبینا سادات آتشی (کودکی باران) و مهران رنجبر (کیانوش) و علی یعقوبی (وکیل امیر حسین خرسند) بازی می‌کنند.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
آی‌فیلم

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا