میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

نداشتن گواهینامه چه تبعاتی دارد؟

گواهینامه اجازه‌ای است که پلیس راهنمایی و رانندگی به اشخاص برای استفاده از خودرویی را که می‌خواهند از آن استفاده کنند می‌دهد.

تبلیغ در عصر ترکیه

سرهنگ جوانبخت گفت: برابر ماده ۲۶ آیین نامه راهنمایی و رانندگی، هر فردی که بخواهد با وسیله نقلیه موتوری حرکت نماید باید گواهینامه متناسب با آن وسیله را داشته باشد.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران گفت:  گواهینامه اجازه‌ای است که پلیس راهنمایی و رانندگی به اشخاص برای استفاده از خودرویی را که می‌خواهند از آن استفاده کنند می‌دهد.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد:اهمیت داشتن و اخذ گواهینامه به این خاطر است که اگر شما گواهینامه نداشته باشید در واقع آشنایی و مهارت لازم برای راندن آنرا ندارید.

سرهنگ جوانبخت افزود: قبل از اخذ گواهینامه، از شما آزمونی گرفته می‌شود که آیا می‌توانید و به این میزان از مهارت در رانندگی رسیده اید که در شرایط مختلف وسیله نقیله را کنترل نمایید و پس از آن به شما اجازه تردد در معابر را خواهند داد.

وی گفت: اهمیت این موضوع و اخذ مهارت هم برای این است که اگر شما مهارت کافی را برای رانندگی نداشته باشید و پس از ورود به خیابان به اولین عابر، دوچرخه سوار و یا موتورسیکلتی که عبور می‌کند برخورد نمایید.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
باشگاه خبرنگاران

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا