میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
زنگ تفریح

مهارت باورنکردنی یک کلاغ در کشیدن نقاشی! (+فیلم)

یک کلاغ ۱۱ ساله به نام اودین در کشیدن نقاشی روی موم مهارت فوق العاده‌ای دارد و همچنین می‌تواند صدای جیغ بچه‌ها را بازتولید کند.

تبلیغ در عصر ترکیه

یک کلاغ خلاق برای ساخت آثار انتزاعی شگفت انگیز خود از مجموعه‌ای از رنگ‌های زنده و ایمن برای حیوانات استفاده می‌کند که تا ۱۵ پوند به فروش می‌رسد.

نگهبانان پارک حفاظت از حیات وحش شفیلد در یورکشایر جنوبی، گفتند که اولین بار حدود هشت سال پیش به پرنده اسیر شده یک سه پایه دادند و پس از معرفی ابزار‌های مختلف در طول یک سال، او توانست از قلم مو برای خلق آثار باورنکردنی خود استفاده کند.

میلی فاکس، نگهبان ۲۵ ساله گفت که پرنده کاریزماتیک رویکردی تهاجمی برای تولید نقاشی‌های منحصر به فرد خود داشت.

او گفت: اودین خیلی با قلم مو به بوم ضربه می‌زند. در بسیاری اوقات او فقط قلم مو را روی بوم می‌اندازد. اما کاملاً تهاجمی است. او قطعاً یکی از باهوش‌ترین حیواناتی است که ما در پارک داریم.

نگهبان پارک گفت: اودین در بسیاری از مواقع باهوش‌تر از ما است. روشی که او در مورد چیز‌ها فکر می‌کند و معما‌هایی را که ما برای او تنظیم کرده ایم حل می‌کند.

اودین که در اسارت در پارک حفاظت از حیات وحش به دنیا آمد، از سه سالگی توسط نگهبانانش با این فرآیند خلاق آشنا شد و طولی نکشید که قلم مو را روی بوم گذاشت و شروع به تولید آثار باورنکردنی کرد.

میلی گفت که پربارترین دوره اودین قبل از همه گیری کووید-۱۹ بود. او گفت که کلاغ آوانگارد، می‌تواند صدای جیغ بچه‌ها را بازتولید کند. او شخصیت بسیار بزرگی دارد. او یک پرنده واقعا کاریزماتیک است. او صدا‌هایی را که می‌شنود کپی می‌کند. صدای مورد علاقه‌اش صدای جیغ بچه‌ها است. مردم اغلب از کار او بسیار شگفت زده می‌شوند.

مطالعات نشان داده است که کلاغ‌ها مهارت‌های شناختی دارند که با میمون‌های بزرگ در بلوغ کامل رقابت می‌کنند. مطالعات دیگر نشان می‌دهد که آن‌ها ممکن است توانایی حل مسئله مشابه کودکان زیر هفت سال داشته باشند.

فروش آثار اودین به پروژه‌های جمع آوری کمک‌های مالی برای حفاظت اهدا می‌شود.

منبع
فرارو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا