میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

مشکل جدید نمایشگر گلکسی S24 خبرساز شد

نمایشگر بسیاری از دستگاه‌های سری اس ۲۴ در محیط‌های کم‌نور عملکرد نامناسبی دارد و تصاویر واضح و ثابت به‌خصوص با پس‌زمینه‌های خاکستری یا تیره را با بافت دانه‌دار نمایش می‌دهد. برخی کاربران می‌گویند که به‌نظر می‌رسد لایه‌ی ثابت بی‌حرکتی روی رنگ‌های تیره‌تر وجود دارد.

تبلیغ در عصر ترکیه

عده‌ای از کاربران از مشکل نمایشگر گلکسی اس ۲۴ سامسونگ و عملکرد نامناسب آن در محیط کم‌نور انتقاد کردند.
پس از عرضه‌ی جدیدترین و بهترین گوشی سامسونگ، یعنی سری گلکسی S24، بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی هیجان خود را درباره‌ی ویژگی‌های دوربین و عملکرد کلی و ترفندهای جدید هوش مصنوعی ابراز کردند و حالا به‌نظر می‌رسد که شماری از کاربران از مشکل نمایشگر گوشی ناراضی‌اند.

در هفته‌های اخیر، تعدادی از مشکلات مربوط‌ به نمایشگر سری اس ۲۴ سامسونگ گزارش شده که برای همه‌ی کاربران یکسان نبوده است. کاربران بسته به شانس و میزان دقت به هر پیکسل روی نمایشگر گوشی خود، به‌احتمال زیاد متوجه یک یا چند مسئله خواهند شد.

گزارش شده است که نمایشگر بسیاری از دستگاه‌های سری اس ۲۴ در محیط‌های کم‌نور عملکرد نامناسبی دارد و تصاویر واضح و ثابت به‌خصوص با پس‌زمینه‌های خاکستری یا تیره را با بافت دانه‌دار نمایش می‌دهد. برخی کاربران می‌گویند که به‌نظر می‌رسد لایه‌ی ثابت بی‌حرکتی روی رنگ‌های تیره‌تر وجود دارد.

بهترین و دقیق‌ترین توضیح را کاربری در ردیت ارائه کرده است که ادعا می‌کند دانشمندی با بیش از یک دهه تجربه در صنعت پنل‌های اولد است. این مشکل که در صنعت با نام «مورا» شناخته می‌شود، معمولاً در طول مراحل پیش‌تولید گوشی به‌حداقل می‌رسد؛ تا جایی که چشم انسان به‌سختی متوجه آن شود.

مشکل اخیر نمایشگر گوشی سامسونگ به‌احتمال زیاد ناشی از آزمایش نامناسب سخت‌افزاری و بهینه‌سازی غیردقیق است و به‌نظر نمی‌رسد کاری برای برطرف‌کردن آن بتوان انجام داد.

درحالی‌که مشکلات یادشده ممکن است چندان بزرگ به‌نظر نرسند و فقط در روشنایی بسیار کم دیده شوند، مشکلاتی که پیش‌از‌این گزارش شده، احتمالاً تعداد بیشتری از کاربران را تحت‌تأثیر قرار داده است.

مشکل بسیار بزرگ خطوط سبزی است که تنها پس از چند روز استفاده روی برخی از نمایشگر‌ها ظاهر شده است. در این مواقع نادر، بدیهی است که باید گوشی را در اسرع وقت به سازنده‌ی آن برگردانید؛ کاری که در ایران غیرممکن است.

اخیراً گزارش‌هایی مبنی‌بر بروز برخی مشکلات دوربین منتشر شده است. در نگاه اول، به‌نظر می‌رسد تیم کیفیت‌سنجی سامسونگ درباره‌ی گلکسی اس ۲۴ و گلکسی اس ۲۴ پلاس و گلکسی اس ۲۴ اولترا عملکرد ضعیفی از خود نشان داده است؛ اما واقعیت این است که گوشی‌های هوشمند جدید در عرضه‌ی اولیه اغلب مشکلاتی دارند و احتمالاً برخی از این مشکلات با آپدیت نرم‌افزاری در آینده برطرف خواهند شد.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا