میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

مسافری که با دو مار پیتون ترسناک سوار مترو شده است (+فیلم)

یک مسافر بی ملاحظه مترو نیویورک دو مار غول‌پیکر را به همراه خود به داخل یک واگن شلوغ آورد که باعث وحشت و تعجب دیگر مسافران شد. ویدیویی حیرت‌انگیز نشان می‌دهد که یک مرد بسیار آرام با دو مار ترسناک که از گردن و دست‌هایش آویزان بودند، در قطار نشسته است.

تبلیغ در عصر ترکیه

یک حساب کاربری، این ویدیو را در تیک‌تاک آپلود کرد و به سرعت ویرال شد. این ویدیو در عرض هشت ساعت، ۳۰ هزار لایک و نزدیک به ۵۰۰ هزار بازدید کسب کرد.

به نظر می‌رسد ماری که دور بازوی او پیچیده شده بود، یک پیتون برمه‌ای غول‌پیکر بود و خزنده دیگر که می‌لولید، شبیه به یک پیتون توپی بود.

در حالی که آن مسافر خونسرد چشمانش را می‌مالید و گردنش را کش می‌داد، دیگر مسافران نمی‌دانستند در برابر این وضعیت عجیب چه واکنشی نشان دهند.

یک خانم که درست کنار او نشسته بود، از حیوانات خانگی عجیب این مرد که با خود به واگن مترو آورده بود به وضوح آزرده شده بود. اما برخی دیگر از مسافران کاملاً این وضعیت را نادیده گرفتند و چشمانشان را به سمت دیگری دوختند.

کاربران تیک‌تاک برای اظهارنظر در مورد این ویدیو به بخش نظرات هجوم آوردند.

یکی از کاربران به شوخی اشاره کرد: «آن خانم در انتها، تمام زندگی اش از جلوی چشم هایش گذشت.»

یک نفر دیگر گفت: «آن مار و آن زن داشتند با هم مسابقه کی بیشتر می تواند خیره شود می دادند و من از این وضعیت اصلا خوشم نمی آید.»

یک کاربر دیگر پرسید: «چطور همه این وضعیت را پذیرفته‌اند؟»

یک تیک‌تاکر نظر داد: «این کار باید غیرقانونی باشد.»

این اولین باری نبود که یک مار از سیستم حمل‌ونقل عمومی نیویورک استفاده می کرد. در سال ۲۰۱۸، یک ویدیوی نگران‌کننده که در رسانه‌های اجتماعی ویرال شد، نشان می‌داد یک مار در داخل یکی از واگن‌های مترو نیویورک در حال لولیدن روی نرده‌ دستگیره ها است. فرماندار سابق نیویورک اندرو کوئومو مجبور شد برای سیستم ناوگان مترو دچار مشکل این شهر، وضعیت اضطراری اعلام کند.

آن ویدیو را یک نیویورکی گرفته و برای صفحه اینستاگرام Subway Creatures فرستاده بود.

در آن ویدیو، یک مرد اجازه می‌دهد مار خانگی‌اش آزادانه روی نرده‌های بالایی دستگیره بخزد و گشت بزند؛ همان جایی که مردم برای حفظ تعادل در حین ایستادن در قطار از آن استفاده می‌کنند.

منبع
روزیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا