میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
خبرهای ایرانسراسر جهان

مرگ یک دانشجوی ایرانی در زلزله ترکیه

در زلزله ترکیه فقط یک دانشجوی ایرانی مشغول به تحصیل در یکی از دانشگاه های قبرس مهمان مناطق زلزله زده در ترکیه بوده است که متاسفانه در این حادثه جان خود را از دست داد.

رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از فوت یک دانشجوی ایرانی مقیم قبرس در زلزله اخیر ترکیه خبر داد.
دکتر هاشم داداش پور ضمن بیان این مطلب با تاکید بر اینکه حدود ۳۹۳ دانشجوی ایرانی در دانشگاه های مناطق زلزله زده ترکیه مشغول تحصیل هستند، گفت: زلزله ترکیه در زمانی اتفاق افتاد که دانشجویان در بین دو ترم تحصیلی قرار داشتند و بخشی از دانشجویان ما منتقل شده بودند ولی تمامی تلاش دو وزارت خانه امور خارجه و علوم این است که دانشجویان ایرانی از مناطق زلزله زده خارج شوند.

وی در ادامه تصریح کرد: در زلزله ترکیه فقط یک دانشجوی ایرانی مشغول به تحصیل در یکی از دانشگاه های قبرس مهمان مناطق زلزله زده در ترکیه بوده است که متاسفانه در این حادثه جان خود را از دست داد.

رییس سازمان امور دانشجویان خاطر نشان کرد: وزارت علوم همواره همکاری خود را برای انتقال دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در دانشگاه های خارجی ادامه می دهد و هر درخواستی در این زمینه ارائه شود مورد بررسی قرار می‌گیرد.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
ایسنا

1 دیدگاه

  1. قربون خدا برم اخه با این مصلحت هاااش ! جوان دانشجوی ایرانی زیر اوار میره میمیره ولی یک اسب بعد از ۲۳ روز تشنه‌گشنه زیر خروارها بتن زنده و سالم بدون هیچگونه شکستگی استخان قبراق بیرون و نجات میده !!الله اکبر .. خدا رحمت کنه این جوان رو در قربت دور از پدر مادر و خانواده .‌‌‌…خدا بهشون صبربده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا