میزیتو
تبلیغ در عصر ترکیه
ارز دیجیتال

مرگ بیت‌ کوین نزدیک است؟

بیت‌ کوین پس از آن که کمیسیون بورس و اوراق بهادار تصمیم خود را در مورد تمام برنامه‌های کاربردی صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) به تاخیر انداخت، کاهش خود را افزایش داد.

بیت‌ کوین ، بزرگترین دارایی رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، ممکن است در مسیر تقاطع مرگ بزرگ خود در سال ۲۰۲۳ باشد.

نمودار روزانه بیت‌ کوین قرار است برای اولین بار از ژانویه ۲۰۲۲، چیزی که به‌عنوان تقاطع مرگ در نظر گرفته می‌شود را نمایان کند.

میانگین متحرک ۵۰ روزه بیت‌کوین قرار است از زیر میانگین متحرک ۲۰۰ روزه عبور کند که الگوی تقاطع مرگ وحشتناک را ایجاد می‌کند. لازم به یادآوری است که بیت‌کوین در ماه فوریه سال جاری یک صلیب طلایی را در نمودار روزانه خود ترسیم کرد و قبل از صعود به بالاترین رقم در ماه آوریل به بالای ۳۱ هزار دلار رسید.

انتظار می‌رود که تقاطع مرگ بیت‌کوین در روزهای آینده و احتمالا هفته آینده رخ دهد و تحلیلگران در حال حاضر توجه زیادی به کراس اور قریب الوقوع دارند. کراس‌اورها برای سنجش عملکرد ابزار مالی و پیش‌بینی تغییرات آتی در روند، مانند شکست‌ها یا برگشت‌ها استفاده می‌شوند.

از سوی دیگر، صلیب‌های مرگ را نباید یک سیگنال نهایی در نظر گرفت، زیرا برخی از کارشناسان از آنها به‌عنوان یک شاخص عقب ماندگی یاد می‌کنند. علاوه بر این، تجربه نشان داده است که تقاطع مرگ بیت‌کوین به‌عنوان یک سیگنال انفرادی غیرقابل اعتماد است.

بیت‌ کوین پس از آن که کمیسیون بورس و اوراق بهادار تصمیم خود را در مورد تمام برنامه‌های کاربردی صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) به تاخیر انداخت، کاهش خود را افزایش داد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۰۴ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۲۹ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۴۸.۱۸ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۴ درصد کاهش داشته است.

پیش‌بینی هوش مصنوعی گوگل از قیمت بیت کوین
بخوانید

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶.۷۵ میلیارد دلار است که ۱۰.۸۵ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۲.۱۱ میلیارد دلار است که ۷.۸۸ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۲۵.۴۹ میلیارد دلار است که ۹۵.۲۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
نامه نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا