میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

لحظات هولناک ورود مار ۵ متری به یک خانه (فیلم)

یک خانوادۀ استرالیایی در هنگام صرف ناهار ناگهان متوجه شدند که یک هیولای 5 متری بر روی سقف خانه‌شان در حال خزیدن است؛ ترسناک‌تر از آن وقتی بود که مار می‌خواست خودش را به درخت‌های داخل حیاط برساند.

تبلیغ در عصر ترکیه

اخیرا فیلمی از ورود یک مار پایتون 5 متری به محوطۀ خانه‌ای در استرالیا منتشر شده است. موقعی که این خانواده مشغول صرف ناهار بودند، متوجه مار عظیمی شدند که از بالای سقف خانه خودش را به شاخه‌هایی بالایی درخت‌های داخل حیاط رسانده بود.

فیلمی که در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده، این خزندۀ غول‌پیکر را در حالتی بسیار مخوف و عجیب نشان می‌دهد؛ در این فیلم مار در حال رساندن خودش به درخت از روی سقف است. در توضیحات این ویدئو که ابتدا در تیک‌تاک منتشر شده نوشته شده که: «فقط در استرالیا است که شما یک مار فرشی 5 متری را دور و بر خودتان پیدا می‌کنید»!فیمبردار این ویدئو یکی از اعضای خانواده‌ای بوده که از دیدن این هیولا بر روی سقف خانه‌شان شوکه شده بودند.

مار فرشی با نام علمی مولیا اسپیلوتا (Morelia spilota) از خانوادۀ مارهای غیر سمی پایتون است و عمدتا در استرالیا، گینۀ نو و جزایر سلیمان یافت می‌شود.

نام این گونه از مار به خاطر نقش و نگار منحصر به فردی که دارد به آن داده شده؛ نقش و نگاری که شبیه به یک قالی خوش آب و رنگ به نظر می‌رسد.

منبع
فرادید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا