میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

قتل خونین دایی با ضربات چاقو در شهریار

مرد جوان که در جریان اختلاف ملکی با دایی‌اش او را با چاقو به قتل رسانده بود، با تلاش کارآگاهان پلیس شهریار دستگیر و به جنایت خود اعتراف کرد.

تبلیغ در عصر ترکیه

سرهنگ فضل‌الله سواری‌پور رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران درباره این پرونده گفت: رسیدگی به این جنایت تکان‌دهنده از شامگاه ۱۸ اردیبهشت امسال با مرگ مرد ۶۸ ساله‌ای که به‌خاطر ضربات چاقو به بیمارستان منتقل شده بود در شهریار شروع شد.

خیلی زود بازپرس کشیک قتل راهی بیمارستان شد و در نخستین گام دستور داد جنازه مقتول به پزشکی قانونی منتقل شود.

در گام بعدی کارآگاهان جنایی برای کشف این پرونده مرموز تیم ویژه‌ای را تشکیل دادند و تحقیقات اولیه مأموران پلیس نشان می‌داد متهم به خانه مقتول رفته تا باهم بر سر تقسیم ملکی صحبت کنند اما این موضوع به مشاجره لفظی و سرانجام درگیری خونین بین آن دو تبدیل شده است‌.

متهم ۴۸ ساله که پس از وارد کردن ضربه چاقو باعث زخمی شدن فریدون شده بود بلافاصله پا به فرار گذاشت و با انتقال فریدون به بیمارستان و مرگ وی به دستور بازپرس پرونده خواهر‌زاده مقتول به‌نام ارسلان تحت تعقیب قرار گرفت.

کارآگاهان جنایی باردیابی و تحقیقات گسترده سرانجام مخفیگاه متهم را شناسایی و او را دستگیر کردند.

متهم در اظهاراتش مدعی شد به‌خاطر اختلافی که در معامله ملکی با هم داشتیم دست به یقه شدیم و من ناخواسته دایی‌ام را زخمی کردم و حالا بشدت پشیمانم، نمی‌دانستم با این ضربه باعث مرگ دایی‌ام می‌شوم.

سرهنگ سواری‌پور در پایان به شهروندان توصیه کرد که اختلافات خود را پیش از آنکه منجر به درگیری فیزیکی و… بشود به نحو مسالمت‌آمیز حل‌و‌فصل و به حق خود قانع باشند تا از این‌گونه مشکلات جلوگیری شود.

منبع
ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا