میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

فرشته نگهبان شما کیست؟ چگونه فرشته نگهبان خود را بر اساس تاریخ تولد بشناسیم؟

خوب است که انسان فرشته نگهبان خود را بشناسد.

تبلیغ در عصر ترکیه

همه مردم بدون استثنا از لحظه تولد تا لحظه مرگ تحت حمایت فرشته نگهبان خود هستند. او در شرایط سخت زندگی از بخشش محافظت، کمک و حمایت می کند. آیا تا به حال احساس کرده اید که کسی پشت سر شماست؟ انگار کسی شما را می پوشاند، از مشکلات محافظت می کند، و شما را از بدبختی ها محافظت می کند؟ به راحتی می توان حدس زد که این فرشته وفادار شماست که به شما توهین نمی کند، تصمیمات درست را پیشنهاد می کند و زندگی شما را نجات می دهد.

این بدان معناست که او می تواند در مواقع ناامیدی، مشکل، هنگام بیماری یا قبل از یک رویداد مهم در زندگی به او مراجعه کند و از او کمک بخواهد. به عنوان مثال، قبل از یک مصاحبه مهم، امتحان یا سخنرانی عمومی. اگر شخصی شبان اصلی خود را نمی شناسد، ناامید نشوید. تعیین اینکه چه کسی پشت شماست ساده است. کافی است تاریخ تولد خود را مشخص کنید. بالاخره همه او را می شناسند. اعدادی که تحت آنها متولد شده اید باید اضافه شوند. پس از آشنایی با فرشته خود به این روش ساده، می توانید ارتباط خود را با او حفظ کنید.

به عنوان مثال، فرد متولد 1 تیر 1372 است. محاسبه به این صورت است: 1+7+1+9+9+3=30. این شماره ای است که با آن می تواند بفهمد فرشته نگهبان او کیست. اگر عدد زوج باشد فرشته شما پسر است و اگر فرد باشد دختر است. برای اینکه شخصیت فرشته نگهبان خود را مشخص کنید، اعداد به دست آمده را اضافه کنید: 30=3+0=3.

چگونه فرشته نگهبان خود را بر اساس تاریخ تولد بشناسیم؟ همه مردم بدون استثنا از لحظه تولد تا لحظه مرگ تحت حمایت فرشته نگهبان خود هستند. او در شرایط سخت زندگی از بخشش محافظت، کمک و حمایت می کند. آیا تا به حال احساس کرده اید که کسی پشت سر شماست؟ انگار کسی شما را می پوشاند، از مشکلات محافظت می کند، و شما را از بدبختی ها محافظت می کند؟ به راحتی می توان حدس زد که این فرشته وفادار شماست که به شما توهین نمی کند، تصمیمات درست را پیشنهاد می کند و زندگی شما را نجات می دهد.

1. حامی شما مادر خدای کازان است. شما توسط یکی از مهربان ترین و دلسوزترین فرشتگان محافظت می شوید. او با بخش های خود مانند کودکانی رفتار می کند که باید آنها را گرامی بدارند، آنها را گرامی بدارند، در شرایط دشوار محافظت کنند و زندگی را با دستان خود هدایت کنند. شما نیز مانند هر کودک غیرمنطقی، استقلال بیشتری می خواهید که اغلب به مشکلات، بدهی ها، آسیب ها و نزاع ها ختم می شود. اما اگر اشتباهات خود را بپذیرید مادر خدا می بخشد و درک می کند. او به عنوان یک قاعده از افراد مودب و خوش اخلاق محافظت می کند. هنگامی که افراد به طور مداوم اشتباهات مشابهی را تکرار می کنند، می توانند مجازات شدید، بیماری های جدی، ضربات سرنوشت با از دست دادن یک عزیز و بسیاری موارد دیگر را دریافت کنند. می توانید با رفتن به کلیسا و قرار دادن شمع در نزدیکی نماد از فرشته خود طلب بخشش کنید. و سپس همه چیز دوباره خوب خواهد شد. مادر خدا کازان برای مدت طولانی نمی توانست عصبانی باشد. او آماده است در هر شرایط سختی کمک کند و تمام دردهای روحی را تحمل کند.

2. فرشتگان نور. فرشتگان نور به شما کمک می کنند در زندگی قدم بردارید. در زیر شیطان فرشته ای با بال های بزرگ وجود دارد که همیشه آماده است تا شخصی را در آغوش بگیرد و حتی از گلوله نجات دهد. آنها حتی زمانی که فرد در خواب است از اتهامات خود محافظت می کنند. آنها به شدت رویاهای یک فرد را زیر نظر دارند و اجازه نمی دهند کابوس رخ دهد. آنها همچنین از طریق رویاها توصیه می کنند. بنابراین، اگر سؤال مهمی دارید، قبل از رفتن به رختخواب کنار پنجره بایستید و دستان خود را به سمت آسمان دراز کنید. یک سوال ذهنی بپرسید، راهنمایی بخواهید و به رختخواب بروید. در شب خوابی نبوی خواهید دید، سعی کنید آن را به خاطر بسپارید. این توصیه فرشته نگهبان شما خواهد بود. اگر آن را فراموش کردید و رویا از سرتان خارج شد، فرشتگان بر این باورند که شما نیازی به نصیحت آنها ندارید و فقط باید به خودتان تکیه کنید. کک و مک یا خال روی بدن شما نشانه عشق جهانی آنهاست. آنها در مورد این افراد می گویند که آنها کسانی هستند که توسط فرشته بوسیده شده اند. هر چه تعداد آنها بیشتر باشد، فرشته بیشتر شما را دوست دارد. این فرشتگان می توانند سیگنال هایی مبنی بر نزدیک بودن خود بدهند. اغلب در آینه نگاه کنید، شبح او در انعکاس دیده می شود. فراموش نکنید که از فرشته نگهبان خود برای کمک و راهنمایی شما تشکر کنید. در روز تولدت چند سکه به ماه پرتاب کن.

3. فرشته نگهبان شما سنت باربارا است. شما کاملا خوش شانس نیستید در زیر این سه، یکی از مستقل‌ترین فرشتگان نگهبان نهفته است. او بسیار سختگیر است، بنابراین دوست ندارد مردم به او گوش ندهند. این شما را ردیابی نمی کند یا اینکه چه نوع مشکلاتی دارید. او معمولاً فقط در صورتی به کمک می آید که با او تماس بگیرید و به وضوح کمک بخواهید. او نارضایتی خود را از رفتار بخشش به روشی ساده بیان می کند: فرد دچار مشکلات جزئی می شود: یک روز بد با کلی تصادف، پاره شدن لباس، زمین خوردن، از دست دادن مقدار کمی پول. اما همه اینها به راحتی قابل رفع است. حتما روز بعد از معبد دیدن کنید و یک شمع جلوی نماد فرشته نگهبان خود قرار دهید. برای اینکه فرشته شما بتواند به شما مشاوره دهد، با زنی به نام واریا دوست شوید که از طریق او می توانید اطلاعات لازم را به دست آورید. هر چیزی را که او می گوید به خاطر بسپارید و از آن برای خودتان استفاده کنید.

4. شما سنت پل را با فرشته نگهبان خود خراب نمی کنید، زیرا فرشته ای دانا و بصیر در کنار شماست. این محافظ همیشه در تلاش برای کسب دانش است. او بال هایی را که پول هدر می دهند، از الفاظ رکیک استفاده می کنند، تنبل هستند و رشد نمی کنند، تحمل نمی کند. این افراد به شدت مجازات می شوند اما طبق وجدانشان. خرج کننده پول را از دست می دهد. باعث می شود افراد تنبل کار کنند. و برای کسانی که از زبان ناپسند استفاده می کنند، بیماری های مرتبط با تارهای صوتی ارسال می شود. و فقط آگاهی از رفتار نادرست این فرصت را می دهد که زندگی را به روشی جدید بدون مشکل و دردسر شروع کنید. کسانی که درست رفتار می کنند هرگز به چیزی نیاز ندارند. او چندین قدم جلوتر فکر می کند، بنابراین می تواند در مورد مشکلات قریب الوقوع هشدار دهد.

5. اگر دست و زبان پاک نباشید، زندگی برای شما دشوار خواهد بود، زیرا فرشته شما الهه مقدس است که کسانی را که دزدی می کنند و می نوشند تحمل نمی کند. این فرشته یک محافظ مطمئن، قوی و مدبر است. او یک دقیقه بند خود را ترک نمی کند و در هر شرایطی آماده کمک است. اما اگر شخصی بیش از یک بار زمین بخورد، فرشته می تواند او را به شدت مجازات کند. او می تواند زندگی فردی را که در زندان است یا مشکلات دائمی دارد را سامان دهد. اگر انسان صادقی هستید، حضرت اقدس الهی زندگی شما را سرشار از شگفتی های دلپذیر می کند. به لطف قدرت او، فرشته می تواند سلامتی قوی و زندگی شاد به بخش او بدهد.

6. این فرشته نگهبان به افرادی که از فقر رنج می برند به دلیل بدبختی آنها رحم می کند و تقریباً همه گناهان آنها را می بخشد. سرگیوس رادونژ در زمان حیاتش همین کار را کرد. اگرچه او کسانی را که می توانند امرار معاش کنند در سختگیری نگه می دارد و دائماً قدرت آنها را آزمایش می کند. اما تمام آزمایش های زندگی او با توجه به قدرت داده می شود. او همیشه با یک رویداد سرگرم کننده به آنها پاداش می دهد یا رویاهای سوژه هایش را محقق می کند. هرگز با فرشته نگهبان خود عصبانی نشوید، با او در هماهنگی و عشق زندگی خواهید کرد. این فرشته همچنین عاشق خلاقیت است، بنابراین او به بخش خود استعدادهای خلاقانه مختلفی می بخشد.

7. شما مهربان ترین فرشته نگهبان – ماترونوشکا مقدس را دریافت کرده اید. او همیشه به همه کمک می کند، نه فقط به دانش آموزانش. این فرشته توانایی تبدیل شدن به فردی را دارد که زمانی با او ارتباط برقرار کرده اید. بنابراین او بخش را برای توانایی ارتکاب شر آزمایش می کند. اگر به فرشته خود توهین کنید، مجازات جدی خواهد بود. توهین انسان را مطرود می کند و فریب انسان را به شدت بیمار می کند و سپس برای همیشه از او دور می شود. بنابراین، ماترونا نباید بی حوصله باشد. در اظهارات و اعمال خود مراقب باشید.

8. این عدد آنقدر منحصر به فرد است که چنین ترکیبی نادر است. پشت سر شما خویشاوند خونی شماست که سفر زمینی خود را به پایان رسانده است. شما توسط فرشتگان بستگان متوفی که در طول زندگی شما را به خوبی می شناختند محافظت می شوید. بنابراین، آنها می توانند شما را مانند روی زمین و به خاطر همان جنایاتی که در طول زندگی دوست نداشتند مجازات کنند. مراقب باشید، و سپس به نقطه پایینی رسیدید، و چه کسی از بستگان متوفی شما ممکن است رفتار شما را قبل از آن دوست نداشته باشد؟

9. سنت تامارا فرشته نگهبان شماست. شما توسط یکی از مراقب ترین فرشتگان محافظت می شوید. او همیشه آماده است تا گرما، شادی و روحیه خوب را به بخش خود بدهد. این به افرادی می رسد که در زندگی بسیار خوش شانس هستند. فرشته همیشه در کنار افراد باهوش و هدفمند خواهد بود و به آنها کمک می کند تا به آنچه می خواهند برسند. اما کسانی که عادت به جنگیدن برای خوشبختی خود ندارند، با مشکلات جزئی مجازات می شوند، که باید فرد را به انجام کارهای بزرگ تشویق کند. اما حتی اگر انسان به خود نیاید، حتی پس از چنین تغییری، باید منتظر دردسر بزرگ، بیماری جدی، نزاع یا از دست دادن افراد عزیز باشد.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
مکتوب نامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا