میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
ارز دیجیتال

فاز سوم نقشه راه نات کوین منتشر شد

بسیاری از کاربران منتظر راه‌اندازی توکن نات کوین تا هفت روز دیگر هستند و طبق گمانه‌زنی‌های موجود، صرافی OKX ممکن است این توکن را فهرست کند.

تبلیغ در عصر ترکیه

توسعه‌دهندگان نات‌ کوین هم در شب گذشته از فاز سوم نقشه راه خود رونمایی کردند. در این فاز ۳ صفر از موجودی کاربران حذف شده‌، ربات‌ها غیرفعال شده‌ و تجربیات جدیدی در اختیار بازیکنان قرار گرفته‌ است.

نات کوین فاز سوم نقشه راه خود را منتشر کرد.

از موجودی NOT کاربران ۳ صفر کاهش یافته‌ است تا معامله آن آسان‌تر شود.

توسعه‌دهندگان نات کوین در پست تلگرامی خود تاکید کردند که در فاز سوم، پایه و اساس مورد نیاز برای آینده این بازی تلگرامی ساخته‌ می‌شود. اولین مرحله فازم سوم، تبدیل موجودی کاربران است. به عبارت دقیق‌تر از موجودی NOT کاربران ۳ صفر کاهش یافته‌ است تا معامله آن آسان‌تر شود. در نتیجه برای مثال بازیکنانی که ۸۰ تریلیون توکن NOT داشتند، اکنون ۸۰ میلیارد NOT دارند. شایان ذکر بازار پیش از عرضه (Pre-Market) بای‌بیت به طور خود کار این کار را انجام می‌دهد.

دومین مرحله فاز سوم نات کوین، اقتصادی توکنی یا توکنومیکس آن است. کل عرضه NOT به ۱۰۲٬۷۱۹٬۲۲۱٬۷۱۴ واحد می‌رسد. ماینرها و ووچرها (کوپن‌ها) ۷۸ درصد از عرضه نات‌ کوین (۸۰٬۲۱۹٬۲۲۱٬۷۱۴ توکن) را در اختیار می‌گیرند. ۲۲ درصد از عرضه نات‌ کوین (۲۲٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ توکن) هم به کاربران جدید و مراحل بعدی آن اختصاص می‌یابد.

سومین مرحله فاز سوم نات کوین به حذف ربات‌ها اختصاص یافته‌ است. توسعه‌دهندگان نات‌ کوین خاطرنشان کردند که یکی از اهداف اصلی آن این بود که کاربرانش ارزش افزوده ایجاد کنند و در ازای این ارزش افزوده، درآمد کسب کنند. در نتیجه، آن‌ها ربات‌ها و حساب‌های مشکوک را ردیابی کرده‌اند تا آن‌ها را از نات‌ کوین دور نگه دارند.

در آخرین مرحله هم، نات کوین سعی کرده است تجربیات بیشتری برای کاربرانش ایجاد کند و به همین خاطر، در هر ماه رویدادهای مختلفی را برگزار خواهد کرد.

منبع
نوبیتکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا