میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
خبرهای ایران

شرایط دریافت ارز اربعین اعلام شد

گفتنی است، ثبت‌نام متقاضیان زیارت اربعین حسینی علیه‌السلام از روز یکشنبه مورخ 1403/04/17 مصادف با اولین روز ماه محرم در سامانه سماح آغاز می‌شود.

تبلیغ در عصر ترکیه

زائران اربعین امسال می توانند ۲۰۰ هزار دنیار به نرخ مرکز مبادله دریافت کنند.

به گزارش تسنیم، محمد رضا فرزین درباره تخصیص ارز اربعین به زائران متقاضی در سال جاری گفته است: سال گذشته 20 روز مانده به اربعین ارز را در اختیار متقاضیان قرار دادیم. البته برخی مردم معتقد بودند اگر این امر زودتر رخ می داد بهتر بود. لذا امسال نیز این آمادگی را داریم که بعد از برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی و در راستای تکریم زائران محترم، عرضه ارز اربعین را بصورت دینار در شعب منتخب شبکه بانکی آغاز کنیم.

بنابراین و طبق اعلام رئیس کل بانک مرکزی، در اربعین امسال نیز به هر زائر متقاضی به میزان 200 هزار دینار ارز به نرخ ETS که در مرکز مبادله ارز و طلای ایران مبادله می شود و هیچ کامزدی هم نخواهد داشت از طریق شعب منتخب شبکه بانکی در شهرها و روستاها پرداخت خواهد شد تا زوار محترم اربعین حسینی دچار مشکل نشوند.

گفتنی است، ثبت‌نام متقاضیان زیارت اربعین حسینی علیه‌السلام از روز یکشنبه مورخ 1403/04/17 مصادف با اولین روز ماه محرم در سامانه سماح آغاز می‌شود.

آن دسته از هموطنان عزیز که قصد تشرف برای زیارت اربعین دارند حتما باید در سامانه سماح ثبت‌نام کنند و با انتخاب بسته بیمه ای مورد نظر و پرداخت حق بیمه، خود را تحت پوشش خدمات بیمه قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا