میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

سهم عجیب حرکت با دنده عقب در تصادفات فوتی

۱۵ درصد از تصادفات فوتی ناشی از حرکت با دنده عقب است که رانندگان می‌توانند از مسیریاب‌ها برای تردد بهتر و پیدا کردن مسیر درست‌تر استفاده کنند.

تبلیغ در عصر ترکیه

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ، گفت: علت ۲۴ درصد تصادفات، بی توجهی رانندگان به جلو است.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ۱۵ درصد از تصادفات فوتی ناشی از حرکت با دنده عقب است که رانندگان می‌توانند از مسیریاب‌ها برای تردد بهتر و پیدا کردن مسیر درست‌تر استفاده کنند.

سرهنگ جوانبخت گفت: بررسی علت تصادفات فوتی در ۱۰ ماه امسال نشان می‌دهد که علت ۲۴ درصد تصادفات فقط به بی توجهی به جلو بازمی گردد.

این مقام انتظامی ادامه داد: خستگی و خواب آلودگی رانندگان، خوردن و آشامیدن، صحبت با تلفن همراه، تغییر مسیرهای ناگهانی از دیگر علل تصادفات خودروهای سنگین در شهر تهران است.

وی افزود: رانندگان خودروهای سنگین باید بدانند وقتی در یک معبر بزرگراهی در خارج از شهر تردد می‌کنند، فضا با محدوده‌های بزرگراه‌های شهری متفاوت است، پس رانندگان باید این تفاوت را بدانند و جنس رانندگی خود را تغییر دهند و طبق شرایط درون شهری رانندگی کنند.

سرهنگ جوانبخت تصریح کرد: ۱۵ درصد از تصادفات فوتی ناشی از حرکت با دنده عقب است که رانندگان می‌توانند از مسیریاب‌ها برای تردد بهتر و پیدا کردن مسیر درست‌تر استفاده کنند.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا