میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرهاخبرهای ایران

سقوط بالگرد وزیر ورزش ایران: حال وزیر وخیم است / مشاور کشته شد (+عکس)

تبلیغ در عصر ترکیه

بالگرد حامل وزیر ورزش عصر پنجشنبه هنگام فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت در حالی که در حال فرودآمدن بود سقوط کرد و برخی سرنشینان آن زخمی شدند که به مراکز درمانی انتقال یافتند.

مدیرعامل سازمان جمعیت هلال احمر استان کرمان به ایسنا گفت: متاسفانه یک نفر از سرنشینان این بالگرد جان خود را از دست داده است.

اسماعیل احمدی مشاور و مدیرکل حوزه ریاست وزیر ورزش از مصدومین سانحه بالگرد حامل وزیر ورزش بوده که متاسفانه در این حادثه فوت شدند.

به گفته شاهدان عینی حال وزیر ورزش و جوانان مساعد است و برای درمان مصدومیت جزیی به همراه دیگر همراهان به بیمارستان منتقل شده‌ است.

شاهدان عینی عنوان می‌کنند بالگرد موقع نشستن کنترل خود را از دست داده است.

استاندار کرمان در این باره گفت: بالگرد حامل وزیر ورزش، دوازده سرنشین داشت که هنگام نشستن در ورزشگاه بافت صدمه دید اما حال سرنشینانش مساعد است. بالگرد یک بار می‌نشیند و سپس دوباره بلند می‌شود که موقع نشستن دوباره دچار سانحه می‌شود. علت حادثه در دست بررسی است. حال مصدومان مساعد است و در بیمارستان بافت تحت درمان قرار دارند.

علاوه‌ بر حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان، مسئول امور اداری و استخدامی وزارت ورزش و جوانان، نماینده شهر بافق در مجلس، علیرضا پورسلمان، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و رئیس فدراسیون شمشیربازی به همراه تعدادی از اصحاب رسانه در هلیکوپتر بودند. در حال حاضر اعلام شده که سرنشینان آسیب جدی ندیده‌اند. پورسلمان هم در تماس تلفنی با خانواده‌اش اعلام کرده حالش خوب است.

گفته می‌شود تلفن همراه برخی سرنشینان در هلی‌کوپتر جا مانده است و از این رو پاسخگوی تماس‌ها نیستند.

حال وزیر ورزش وخیم است

رئیس اورژانس کرمان گفت: در پی سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش، متاسفانه وزیر ورزش وضعیت مناسبی ندارد و حال وی وخیم ا‌ست.
وی افزود: با تایید احتمال خونریزی مغزی وزیر ورزش اعلام می‎شود وی با یک بالگرد در حال انتقال به کرمان است تا سریعا عمل جراحی و درمان تخصصی برای وی انجام شود.

از وضعیت سایر سرنشینان این بالگرد اطلاع دقیقی ندارم اما گزارش های اولیه حکایت از شکستگی دست و پای اکثر مدیران حاضر در این بالگرد دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا