میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
ورزش

سرمربی فلسطین به ایران شانس قهرمانی نداد!

بوداب درباره ترکیب تیم ملی این کشور نسبت به جام ملت های آسیا امارات، گفت: بله بسیاری از بازیکنان ما در دوره سابق در این دوره هم حضور دارند. به نظرم این گروه کنونی در تیم ملی فلسطین توانایی بالایی دارند و می‌توانند اولین پیروزی فلسطین در جام ملت های آسیا را به ارمغان بیاورند.

مکرم دابوب ژاپن و کره جنوبی را به عنوان مدعی قهرمانی جام ملت ها معرفی کرد.

مکرم دابوب، سرمربی فلسطین در نشست خبری پیش از دیدار با ایران، گفت: دعای ما برای فلسطین است تا زخمی ها هر چه زودتر شفا پیدا کنند و خداوند فلسطینی‌ها را یاری کند.

وی درباره آمادگی تیم ملی این کشور برای بازی اول، گفت: به نظرم بازی سختی را مقابل ایران داریم. همه بازی ها در این رقابت ها مهم است و ما در اینجا هستیم تا نتیجه مطلوب را کسب کنیم.

سرمربی فلسطین ادامه داد: تیم ملی ایران یکی از بهترین تیم های آسیا به شمار می آید و بازیکنان با توانایی بالا دارد ولی به نظرم ژاپن و کره جنوبی دو شانس اصلی قهرمانی در این تورنمت به شمار می آیند. در بازی فردا مقابل ایران می تواند هر اتفاقی بیافتد چون ما در بازی های دوستانه اخیرمان مقابل استرالیا و عربستان نتایج خوبی گرفتیم.

در این رقابت ها همه بازی ها مهم است و هدف ما این است که با کسب امتیاز مناسب در بازی فردا مسیر خود را برای صعود از مرحله گروهی هموار کنیم و ملت مان را در این شرایط سخت جنگی خوشحال کنیم.

سرمربی فلسطین دباره شهادت هانی سرمربی تیم های پایه های این کشور، گفت: من شهادت کاپیتان هانی را به خانواده ایشان تسلیت می‌گویم.

اگر او به شهادت نمی رسید می توانست عضوی از کادرفنی تیم ما در جام ملت های آسیا باشد. فقط او نیست که در این جنگ از دست دادیم بلکه بسیاری از ورزشکاران در غره به شهادت رسیدند و برای شادی روح همه آنها دعا می کنیم.

بوداب درباره ترکیب تیم ملی این کشور نسبت به جام ملت های آسیا امارات، گفت: بله بسیاری از بازیکنان ما در دوره سابق در این دوره هم حضور دارند.

به نظرم این گروه کنونی در تیم ملی فلسطین توانایی بالایی دارند و می‌توانند اولین پیروزی فلسطین در جام ملت های آسیا را به ارمغان بیاورند.

سرمربی فلسطین درباره شرایط روحی بازیکنان در این مسابقات همزمان با جنگ غزه، گفت: تلاش می‌کنیم در شرایط کنونی تمرکز بالایی داشته باشیم.

بازیکنان و کادرفنی قبل از تمرینات و بعد از تمرینات اخبار کشورمان را دنبال می‌کنیم. اما ما با تمام قوا در این مسابقات بازی می‌کنیم تا به دنیا نشان دهیم که فلسطین وجود دارد و پرچم فلسطین بالاست.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا