میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
ورزش

سرخیو راموس تیم جدیدش را انتخاب کرد

بشیکتاش در رقابت با گالاتاسرای برای جذب سرخیو راموس موفق‌تر عمل کرده و در آستانه جذب این بازیکن قرار دارد.

تبلیغ در عصر ترکیه

سرخیو راموس پس از پایان قرارداد دو ساله اش با پاری سن ژرمن در تابستان امسال، اکنون بازیکن آزاد است. در حالی که بازی کنار لیونل مسی در اینترمیامی آینده ایده آل ستاره سابق رئال مادرید بود این اتفاق رخ نداد و راموس پیشنهادی از این باشگاه امریکایی دریافت نکرد تا به بررسی گزینه‌های دیگر روی میز بپردازد.

از گالاتاسرای به عنوان جدی‌ترین مشتری راموس یاد می‌شد، اما به گزارش گل، این ستاره ۳۷ ساله با سران باشگاه بشیکتاش برای امضای قرارداد به تفاوت دست یافته و به زودی به عنوان بازیکن جدید این باشگاه ترکیه‌ای معرفی خواهد شد.

بشیکتاش پیش از راموس موفق به جذب الکس چمبرلین، ستاره سابق باشگاه‌های لیورپول و آرسنال شده بود و حالا با جذب سرخیو راموس می‌خواهد خود را برای رقابت قهرمانی با گالاتاسرای تجهیز کند.

منابع خبری در ترکیه نیز تغییر جهت مذاکرات سرخیو راموس از گالاتاسرای به بشیکتاش را تایید کرده اند. این بازیکن که دیگر امیدی به بازی در اروپا و MLS ندارد، با توجه به نداشتن تمایل به حضور در فوتبال عربستان از ترکیه به عنوان مقصدی ایده آل برای آینده اش یاد می‌کند و به نظر می‌رسد که با حضور در بشیکتاش به این مهم جامه عمل بپوشاند.

منبع
ورزش سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا