میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
ورزش

راز جدایی رونالدو از یونایتد فاش شد

تا امروز دلیل اصلی روابط تیره بین شیاطین سرخ و کریستیانو مشخص نیست و سناریوهای متعددی به عنوان علت اصلی تخریب همه پلها در رابطه او و یونایتد مطرح شده است.

تبلیغ در عصر ترکیه

مایک فیلان، عضو سابق کادر فنی منچستریونایتد، علت اصلی جدایی کریستیانو رونالدو از این باشگاه و انتقالش به النصر عربستان را فاش کرد.راز رونالدو فاش شد: به حرفش گوش نمی‌کردند!

در تابستان گذشته و شروع فصل 23-2022 رابطه کریستیانو رونالدو و منچستریونایتد به شدت پرتنش بود. این تنش‌ها در نهایت به جدایی او منجر شد و ستاره پرتغالی راهی عربستان شد تا پیراهن النصر را به تن کند.

تا امروز دلیل اصلی روابط تیره بین شیاطین سرخ و کریستیانو مشخص نیست و سناریوهای متعددی به عنوان علت اصلی تخریب همه پلها در رابطه او و یونایتد مطرح شده است.

مایک فیلان که در زمان سرمربی‌گری رالف رانگنیک در منچستریونایتد از اعضای مهم کادر فنی او بود درباره شرایط رونالدو در رختکن یونایتد صحبت کرده و می‌گوید ستاره پرتغالی آنقدر سخت‌گیر بوده و از همه بازیکنان انتظار داشته در بالاترین سطح بازی و تمرین کنند که همین سخت‌گیری باعث شده بود بازیکنان یونایتد دیگر از او حمایت نکنند.

کریس رونالدو دو دوره با پیراهن منچستریونایتد بازی کرد. او در سال 2003 از اسپورتینگ به اولدترافورد رفت و شش سال درخشان را زیر نظر سر الکس فرگوسن بازی کرد. او به عنوان ستاره‌ای بزرگ به رئال پیوست و به یکی از اسطوره‌های بزرگ فوتبال تبدیل شد. رونالدو اما در در نهایت رئال را ترک کرد و به یوونتوس پیوست و بعد از یک فصل راهی منچستر شد تا برای دومین بار پیراهن شیاطین سرخ را به تن کند.

مایک فیلان در گفتگو با اسکای اسپورتس درباره دوره دوم حضور رونالدو در یونایتد گفت:” رونالدو در دوره دوم حضورش مسن‌تر و کله‌شق‌تر شده بود. او حالا یک اسطوره بود و می‌خواست اراده‌اش را بر تیم تحمیل کند. رونالدو انتظار بالایی از همه داشت و کار کردن با او برای ما مربی‌های لذت‌بخش بود اما بازیکنان چندان از سخت‌گیری‌ها او راضی نبودند.

کریس که نمی‌خواست سطحش پایین بیاید انتظار داشت همه سطح‌شان را بالا بیاورند تا به او برسند. خیلی وقتها که به بازیکنها فشار می‌آورد و می‌دید واکنشی نشان نمی‌دهند عصبانی می‌شد. علاوه بر اینکه جو رختکن دیگر به نفع او نبود معتقدم رونالدو در نهایت به این نتیجه رسید که در یونایتد نمی‌تواند به آنچه می‌خواهد برسد و باید به دنبال چالشی دیگر باشد”.

منبع
ورزش سه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا