میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
آخرین خبرها

دوچرخه ای که جای چرخ دمپایی دارد! (+عکس)

گوردیف طی جدیدترین پروژه خود چرخ دوچرخه را با ۱۴ باله فلزی که روی هر یک از آن‌ها را یک دمپایی پوشش داده جایگزین کرده است...

سرگئی گوردیف مهندس و مخترع اوکراینی علاقه خاصی به معرفی دوچرخه‌های سفارشی با طراحی عجیب و غریب دارد. به نظر نمی‌رسد ایده‌های غیرمعمول وی برای ساخت دوچرخه تمامی داشته باشد.

گوردیف ایده‌هایی که برای تغییر چرخ‌های عادی دوچرخه به ذهنش می‌رسد را عملی کرده و روند ساخت این دوچرخه‌های غیرمعمول را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک می‌گذارد.

چرخ‌هایی از جنس فلز و دمپایی

گوردیف طی جدیدترین پروژه خود چرخ دوچرخه را با ۱۴ باله فلزی که روی هر یک از آن‌ها را یک دمپایی پوشش داده جایگزین کرده است. تا پیش از این، برخی از کار‌های این مهندس و مخترع اوکراینی را معرفی کرده بودیم که از آن جمله می‌توان به دوچرخه چرخ مربعی، دوچرخه چرخ مثلثی، دوچرخه بدون چرخ، دوچرخه نصفه چرخ و دوچرخه چرخ ممتد اشاره کرد.

گوردیف در پروژه جدیدش کار خود را به سطح جدیدی ارتقا داده و با استفاده از باله‌های فلزی و دمپایی چرخ‌هایی را ساخته است که همانند پروژه‌های پیشین وی فقط جنبه نمایشی نداشته و امکان سواری با دوچرخه نیز وجود دارد. در این پروژه، گوردیف در واقع چرخ‌هایی کاملا جدید را برای استفاده از دمپایی‌ها می‌سازد.

نتیجه نهایی دوچرخه‌ای با طراحی جالب توجه است که سر و صدای زیادی به واسطه حرکت دمپایی‌ها روی زمین ایجاد می‌کند. اگرچه سرعت چندانی ندارد، اما همچنان امکان امکان سواری با این دوچرخه وجود دارد.

پارکینگ زیرزمینی دوچرخه در ژاپن (فیلم)
بخوانید
عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
فرارو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا