میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
ورزش

دستور ویژه سرمربی استقلال به شاگردانش بعد از بازی با سپاهان

این خوشحالی و این اتفاقات فکر می‌کنم تا ساعت ۱۲ شب است. ما بازی‌های مهم‌تری داریم و به آینده فکر می‌کنیم. بازی به بازی پیش می‌رویم تا به اهدافمان نزدیکتر شویم. ان‌شاءالله که بتوانیم همان چیزی که تماشاگران و هواداران می‌خواهند، به آن برسیم.

تبلیغ در عصر ترکیه

محمد نوازی مربی استقلال در پایان بازی با سپاهان به کنفرانس خبری آمد و صحبت های مد نظر سرمربی تیم استقلال را رودررو با خبرنگاران مطرح کرد.

محمد نوازی در کنفرانس خبری بعد از بازی در مورد بازی صحبت کرد و بدون اینکه سوالات متعددی از سوی خبرنگاران از او پرسیده شود، سالن کنفرانس را ترک کرد.

او در بخشی از کنفرانس خبری اش گفت: این خوشحالی و این اتفاقات فکر می‌کنم تا ساعت ۱۲ شب است. ما بازی‌های مهم‌تری داریم و به آینده فکر می‌کنیم. بازی به بازی پیش می‌رویم تا به اهدافمان نزدیکتر شویم. ان‌شاءالله که بتوانیم همان چیزی که تماشاگران و هواداران می‌خواهند، به آن برسیم.

این دستور سرمربی تیم استقلال است. خوشحالی برد در برابر سپاهان تنها تا ۱۲ شب و از فردا استقلال موظف است به بازی جدید و حریف جدید فکر کند.

استقلال بعد از بازی با سپاهان باید به رفسنجان برود و در بازی حذفی با مس شرکت کند.

جالب اینجاست سید حسین حسینی کاپیتان سپاهان هم در پایان این بازی خطاب به خبرنگاران گفت: اتفاقی رخ نداده است که ما شادی کنیم.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
خبر ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا