میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

خشم و عصبانیت گواردیولا از دست ارلینگ (+عکس)

روی یک صحنه در این بازی، پپ گواردیولا سرمربی منچستر سیتی از دست ارلینگ هالند عصبانی شد.

تبلیغ در عصر ترکیه

در هفته سی و پنجم از رقابت های لیگ برتر انگلیس، منچستر سیتی و لیدز یونایتد در ورزشگاه اتحاد به مصاف هم رفتند و در نهایت در این بازی منچستر سیتی موفق شد با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد و با فاصله چهار امتیاز نسبت به آرسنال صدرنشین لیگ برتر انگلیس شود.

روی یک صحنه در این بازی، پپ گواردیولا سرمربی منچستر سیتی از دست ارلینگ هالند عصبانی شد. در واقع در دقیقه 84 منچسترسیتی یک ضربه پنالتی به دست آورد. ارلینگ هالند به ایلکای گوندوگان اجازه داد که ضربه را او بزند. در واقع هالند می خواست که گوندوگان در این بازی هت تریک کند چرا که ایلکای گوندوگان هر دو گل منچستر سیتی را در این بازی به ثمر رسانده بود. اما ایلکای گوندوگان نتوانست این پنالتی را به گل تبدیل کند.

پس از این که پنالتی به گل تبدیل نشد، پپ گواردیولا از دست ارلینگ هالند عصبانی شد و روی او فریاد زد چرا که پپ گواردیولا معتقد بود که خود هالند باید پنالتی را می زد و نباید آن را به گوندوگان می داد. با توجه به این که بازی دو بر صفر بود، گواردیولا می ترسید که تیمش گل بخورد و بازی مساوی شود و به همین دلیل از هالند ناراحت بود که چرا کار را یکسره نکرده است. پس از خراب شدن پنالتی گوندوگان منچسترسیتی گل خورد و بازی دو بر یک شد.

 

منبع
خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا