میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

خبر مهم سازمان هدفمندی برای یارانه‌ بگیران +جزییات

الان مردم یارانه‌ها را از تاریخ بیستم تا بیست و پنجم هر ماه دریافت می‌کنند. حال اینکه وزارت کار اعلام کرده است که اعتبار دیگری علاوه بر یارانه واریز می‌کند که با این اعتبار فقط امکان خرید وجود دارد و غیر از یارانه نقدی که دریافت می‌کنند اعتباری هم برای خرید دریافت می‌کنند.

تبلیغ در عصر ترکیه

عسکری درباره نحوه کسر این اعتبار از یارانه ماه بعد گفت: مشخص می‌شود که هر نفر چقدر خرید انجام داده‌ است و در نهایت پس از مشخص شدن مبلغ خرید و آن اعتبار از حساب افراد کسر می‌شود.

رییس سازمان هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: اعتباری که علاوه بر یارانه نقدی برای مردم واریز و از آن محل خریدها انجام می‌شود، در دور بعدی پرداخت یارانه‌های نقدی از حساب آنها کسر خواهد شد.

علی عسکری درباره جزییات یارانه فجرانه گفت: الان مردم یارانه‌ها را از تاریخ بیستم تا بیست و پنجم هر ماه دریافت می‌کنند. حال اینکه وزارت کار اعلام کرده است که اعتبار دیگری علاوه بر یارانه واریز می‌کند که با این اعتبار فقط امکان خرید وجود دارد و غیر از یارانه نقدی که دریافت می‌کنند اعتباری هم برای خرید دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد:‌ اگر این خرید از یک سقف افزایش پیدا کند، بابت هر میزان خرید مشخص، ۲۲۰ هزار تومان هم تشویقی به خانوار پرداخت خواهد شد اما تاکید می‌شود که اعتباری که علاوه بر یارانه نقدی برای مردم واریز می‌شود که از آن محل خریدها انجام می‌شود، در دور بعدی پرداخت یارانه‌های نقدی از حساب آنها کسر خواهد شد.

رییس سازمان هدفمندی یارانه‌ها افزود: این یارانه دوم و اعتباری که از محل آن امکان خرید وجود دارد قبلا ۲۰۰ هزار تومان بود اما الان سقف این رقم تا میزان یارانه افراد افزایش پیدا کرده و تا ۴۰۰ هزار تومان بالا رفته‌است و دهک‌های یک تا سه ۴۰۰ هزار تومان دریافت می‌کنند و برای دهک‌های چهار تا ۹ ، ۳۰۰ هزار تومان واریز می‌شود.

عسکری درباره نحوه کسر این اعتبار از یارانه ماه بعد گفت: مشخص می‌شود که نفر چقدر خرید انجام داده‌ است و در نهایت پس از مشخص شدن مبلغ خرید و آن اعتبار از حساب افراد کسر می‌شود.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
ایلنا

2 دیدگاه

  1. با عرض سلام من اعتبار کاربرگ ما استفاده کردم از همین ماه کسر کردن ماه بعد چرا کسر نکردم لطفاً پیگیری کنین با تشکر

  2. من هنوز از این طرح کالا استفاده نکردم . اگر استفاده کنم فقط یارانه استفاده شده رو کسر میکنن یا اون ۲۲۰ تومن هم علاوه
    بر یارانه‌ از حسابمان در نوبت‌های بعدی کم میشه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا