میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

خانواده ۱۹۹ نفره‌ای که زیر یک سقف زندگی می‌کنند (+عکس)

روستای بکتاونگ در ایالت میزورام هند، خانه پرجمعیت‌ترین خانواده دنیاست که ۱۹۹ نفر عضو آن زیر سقف خانه‌ای بزرگ زندگی می‌کنند.

تبلیغ در عصر ترکیه

«پو زایونا»، با داشتن ۳۸ همسر، ۸۹ کودک و ۳۶ نوه، پدر پرجمعیت‌ترین خانواده دنیا بود که سال ۲۰۲۱ در سن ۷۶ سالگی به‌دلیل بیماری‌های فشار خون و دیابت فوت کرد. اما خانواده او در آپارتمانی که روی تپه‌های روستای بکتاونگ بنا شده است، همچنان کنار هم زندگی می‌کنند. برخی از فرزندان این خانواده ازدواج کرده‌اند و خودشان بیش از یک فرزند دارند و اکنون تعداد این خانواده به ۱۹۹ نفر رسیده است.

خانواده

ین خانواده روزی دو بار در سالن بزرگ خانه‌شان جمع می‌شوند و غذا می‌خورند. آنها در تمام کارهای روزمره‌شان و مخارج زندگی‌شان با هم شریک هستند و در تلاش‌اند میراث «پو زایونا» را حفظ کنند.

یکی از پسرهای زایونا می‌گوید، «من مثل پدرم نیستم! خدا او را برگزیده بود. اما من فقط یک انسان معمولی‌ام و نمی‌توانم چند همسر داشته باشم.»

خانواده

برخی از اعضای این خانواده قصد دارند فرزندان خود را به مکان‌هایی بفرستند که فرصت تحصیل و پیدا کردن شغلی مناسب داشته باشند. اما درکل این خانواده روبه‌رشد هنوز هم از اینکه زندگی جمعی کنار هم داشته باشند، راضی‌اند.

جالب اینکه، آنها باعث شدند این منطقه از هند به یک نقطه گردشگری جذاب برای افرادی شود که می‌خواهند از این خانواده دیدن کنند.

منبع
odditycentral

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا