میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
ورزش

حسن یزدانی: قطعا به المپیک می‌رسم و مدال می گیرم

در هر مسابقه ای که ممکن باشد روی دو بنده ذکر یا علی (ع) را می نویسم. اگر وقت بشود به نجف سفر می‌کنم. باعث افتخار است که عنوان خادمی حرم امام رضا گرفتم.

تبلیغ در عصر ترکیه

«حسن یزدانی» به شایعه جواب ندادن عمل جراحی کتفش و عدم بازگشت به تشک کشتی واکنش نشان داد.

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران و مرد ۹ مداله کشورمان در مسابقات جهانی و المپیک در برنامه نوروزی شبکه دو گفت: محبت دارند و برای ما حاشیه‌سازی می‌کنند! طبق گفته دکتر الان یک‌ماه جلوتر از پیش‌بینی‌ها هستم و می‌خواهم در المپیک خوشرنگ‌ترین مدال را بگیرم.

حسن یزدانی که تا کنون در دو فینال المپیک کشتی گرفته است، تاکید کرد: یک ماه دیگر به تشک کشتی برمی‌گردم و صددرصد به المپیک می‌رسم.

به این ترتیب کلاف انتخابی تیم ملی در وزن ۸۶ کیلوگرم بسیار پیچیده شد و با حضور هادی وفایی پور و شرکت احتمالی کامران قاسم‌پور، جدال نفسگیری جریان خواهد یافت.

کشتی گیر بزرگ مازندرانی گفت: خادم دائمی امام رضا(ع) هستم ولی به من گفتند در آستانه سال تحویل به حرم مطهر نیا چون نظم حرم بهم می‌ریزد.

وی ادامه داد: در هر مسابقه ای که ممکن باشد روی دو بنده ذکر یا علی (ع) را می نویسم. اگر وقت بشود به نجف سفر می‌کنم. باعث افتخار است که عنوان خادمی حرم امام رضا گرفتم.

حسن یزدانی در واکنش به کری خوانی حریف آمریکایی اش گفت: خیلی اهل کری خواندن نیستم . تیلور کری می‌خواند چون این موضوع در فرهنگ آن ها جا افتاده است.

پلنگ جویبار در پاسخ به سوالی درباره زندگی خصوصی اش گفت: به سنی رسیده بودم که باید ازدواج می‌کردم. جشن عقدکنان را چندماه قبل برگزار کردیم و مراسم عروسی را بعد از المپیک برگزار خواهیم کرد.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
تابناک ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا