میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
سراسر جهان

جورجینا یکی از خاص‌ترین ماشین جهان های را خرید (+عکس)

جورجینا رودریگس اولین شخص در اسپانیا و یکی از اولین افراد در جهان است که صاحب شاسی بلند جدید اسمارت ۱ شد.

تبلیغ در عصر ترکیه

شریک زندگی کریستیانو رونالدو را در ماشینی ویژه می‌بینیم که اولین ماشین از بین ۱۰۰۰ دستگاه تولید شده است.

گزارش‌ها ادعا می‌کنند جورجینا رودریگس اولین شخص در اسپانیا و یکی از اولین افراد در جهان است که صاحب شاسی بلند جدید اسمارت ۱ شد. گفته می‌شود این ماشین تمام الکتریکی اولین ماشین از تنها ۱۰۰۰ دستگاه تولید شده در اروپا است.

مجموعه خودروهای لوکس جورجینا و کریستیانو رونالدو را فراموش کنید، اسمارت ۱ فقط ۴۱۲۰۰ پوند قیمت دارد و به گفته موندو دپورتیوو، جورجینا اولین فردی در اسپانیا بود که این وسیله نقلیه را دریافت کرد. او در مستند نتفلیکس خود این ماشین را به هوادارانش نشان داد. در قسمت پنجم فصل دوم مستند، جورجینا به یکی از دوستانش اجازه می‌دهد پشت فرمان بنشیند، اما آنها در ابتدا در روشن کردن ماشین با مشکل مواجه می‌شوند زیرا جورجینا یادش رفته بود که ماشین در حال شارژ است. سپس آنها را می‌بینیم که به همراه خواهر جورجینا، ایوانا، در حال دور زدن هستند.

خودروی جدید و جذاب جورجینا بردی معادل ۲۷۳ مایل دارد و موندو دپورتیوو می‌گوید این مدل اسپانیایی و اینفلوئنسر به تطبیق‌پذیری و طراحی آن علاقه دارد. این ماشین چهار نفره دارای نور LED با ۶۴ رنگ مختلف است. جورجینا نسخه محدود این ماشین را خریده، اما این خودرو دارای یک مدل پرمیوم لوکس، یک مدل کامفورت پرو پلاس و مدل اسپورت براباس هم هست.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
خبرورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا