میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها
اینجا "فطریه" شما تبدیل به "زندگی" می شود : با درمان بیماران فقیر مبتلا به سرطان همراه شوید

جای مطمئن همیشگی برای پرداخت فطریه / تایید شده “از مراجع تقلید تا یونسکو”

تبلیغ در عصر ترکیه

 فطریه مان را کجا پرداخت کنیم که خیال مان راحت باشد که در جای درست مصرف می شود؟ این دغدغه مهمی است. ما در عصر ایران، سال هاست که فطریه هایمان را به بیمارستان خیریه امید پرداخت می کنیم. از این بیمارستان بازدید کرده ایم و در جریان هستیم که آنجا واقعاً دارند بیماران فقیر مبتلا به سرطان را درمان می کنند.
بیمارستان امید یک بیمارستان بزرگ در ارومیه است که به بیماران مبتلا به سرطان که قادر به تامین هزینه های درمان نیستند و از نقاط مختلف کشور به آنجا می روند و امید می بندند، کمک می کند.

در کنار بیمارستان هم یک ساختمان بزرگ با اتاق های متعدد احداث کرده اند که بیماران و همراهان شان که از شهرهای دیگر به بیمارستان می روند و توان اقامت در مسافرخانه هم ندارند، آنجا اقامت کنند؛ آنها قبلاً کنار خیابان و در پارک ها می خوابیدند تا دوره های درمان شان سپری شود ولی اکنون به همت خیرین مهربان، اتاق و غذای رایگان می گیرند. اسمش را هم گذاشته اند “سرای امید” که واقعا سرای امید بینوایان شده است.

در کل، با یک مجموعه حرفه ای و شرافتمند مواجه هستیم که به ویژه در سال های اخیر که هزینه های درمان چند برابر شده است، بارشان نیز سنگین تر شده است و اگر می خواهید هم در درمان بیماران مستمند مبتلا به سرطان مشارکت کنید و هم فطریه تان را بپردازید، می توانیم به جرات بگوییم که بیمارستان خیریه امید، جای کاملاً مطمئنی است چرا که پول تان واقعاً صرف درمان می شود و نه چیز دیگر.

از نظر بین المللی هم “یونسکو” این بیمارستان را به عنوان یک نهاد مردم نهاد برتر به رسمیت شناخته و  بیمارستان خیریه امید ، تنديس سازمان جهاني يونسكو را دريافت کرده است.  سازمان امور مالیاتی نیز کمک های مالی به این بیمارستان خیریه را به عنوان هزینه قابل قبول در اظهارنامه های مالیاتی می پذیرد.
ضمنا مراجع تقلید نیز اجازه پرداخت فطریه به این خیریه را صادر کرده اند.

به نیت سلامتی خود و خانواده تان به بیماران نیازمند مبتلا به سرطان کمک کنید.

لینک پرداخت آنلاین فطریه: https://omidcharity.com/fetr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا