میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

جاده چالوس ۳ روز مسدود می‌شود

جاده چالوس درمسیر رفت و برگشت، از ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۱۳ اسفندماه تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۱۵ اسفندماه، به دلیل انجام عملیات راهداری مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

تبلیغ در عصر ترکیه

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا جاده چالوس ۳ روز مسدود می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از مسدود شدن جاده چالوس در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی از انجام عملیات عمرانی در جاده چالوس خبر داد و گفت: محور چالوس درمسیر رفت و برگشت، از ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۱۳ اسفندماه تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۱۵ اسفندماه، به دلیل انجام عملیات راهداری مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ضمن توصیه به رانندگان برای به همراه داشتن تجهیزات زمستانی از آن‌ها خواست نسبت به تجهیز خودرو، استفاده از زنجیر چرخ و باک بنزین پراقدام کنند و گفت: شماره تلفن‌های ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ در مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور آماده پاسخگویی به سوالات مردم درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور است.

وی با بیان این که طرح زمستانی پلیس در جاده‌های کشور بخصوص محورهای کوهستانی و برفگیر با قوت در حال اجراست، گفت: در شرایط زمستانی لازم است رانندگان نیز نکاتی را مدنظر قراردهند، همراه داشتن زنجیرچرخ از سوی رانندگانی که قصد عبور از محورهای برفگیر را دارند، الزامی است و در صورت تشدید بارش برف، ماموران پلیس راه حتما از ادامه مسیر خودروهای فاقد زنجیرچرخ جلوگیری خواهند کرد.

براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور فراجا، شیرانی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است رانندگان حتما یک‌بار با نحوه نصب و استفاده از زنجیر چرخ آشنا شوند. اطمینان از سالم بودن سیستم گرمایشی خودرو و برف‌ پاک‌کن‌ها و همچین پر کردن باک خودرو در مبداء از جمله موارد دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا