میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرهاترکیه

تکنوپارک استانبول 11 جایزه گرفت

تبلیغ در عصر ترکیه

تکنوپارک استانبول که یکی از بهترین مراکز تحقیقات صنعتی ترکیه به شمار می رود، طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در نمایشگاه بین المللی اختراعات در استانبول 11 جایزه از جمله یکی از بهترین جوایز سازمان جهانی مالکیت فکری «WIPO» را در نمایشگاه بین‌المللی اختراعات در این شهر کسب کرد.

به گزارش آناتولی، تکنوپارک استانبول در این نمایشگاه 4 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز، 2 جایزه ویژه شرکت تحقیق و توسعه «آرجا» و جایزه «WIPO» را از آن خود کرد.

تکنوپارک استانبول، در نمایشگاه بینالمللی اختراعات که از سال 2016 برگزار می شود، برنده جوایز زیادی شده است، مهمترین آن جوایز “گراند پریکس” است که کسب آن بسیار دشوار است در دو سال متوالی دریافت کرده است.

این نمایشگاه بین‌المللی که با حمایت وزارت صنعت و فناوری، فدراسیون بین المللی اتحادیه مخترعان، سازمان جهانی مالکیت فکری، بنیاد تیم فناوری ترکیه و با میزبانی دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری ترکیه برگزار شده است، امسال با مشارکت 424 پتنت از 22 کشور برگزار شده است.

بلال توپچو، مدیر کل تکنوپارک استانبول در این بیانیه اظهار داشته است: پتنت‌های که در این نمایشگاه که با جشنواره هوا و فضانوردی و فناوری تکنوفست برگزار شده است، مورد توجه قرار گرفته است.

توپچو گفت: «ما هر سال با 10 پتنت در نمایشگاه بین‌المللی اختراعات شرکت می کنیم، با کسب 10 مدال بازمی گردیم. بسیار خوشحالیم که امسال 11 جایزه دریافت کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا