میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرهاسراسر جهان

ترامپ: روز سه‌شنبه در منهتن دستگیر خواهم شد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا گفت که روز سه‌شنبه در منهتن دستگیر خواهد شد.

تبلیغ در عصر ترکیه

ترامپ امروز شنبه در شبکه اجتماعی خود ضمن طرح چنین ادعایی، از طرفداران خود خواست تا به نیابت از او به اعتراض بپردازند.

رئیس جمهوری سابق آمریکا در شبکه اجتماعی «تروث» مدعی شد: نامزد پیشرو جمهوریخواه و رئیس جمهوری سابق ایالات متحده آمریکا، روز سه‌شنبه هفته آینده دستگیر خواهد شد. اعتراض کنید، کشورمان را پس بگیریم.

دفتر دادستان منطقه منهتن از اظهار نظر در این مورد خودداری کرد. یکی از مشاوران ترامپ نیز پیام در این خصوص را پاسخ نداد.

اگرچه دادستان منطقه‌ای منهتن «آلوین بِرَگ» اشاره کرد که اعلام جرم علیه رئیس جمهوری سابق آمریکا قریب الوقوع است، اما هیچ شواهدی دال بر اینکه چرا ترامپ از دستگیری خود مطمئن است، وجود ندارد.

منابع آگاه در این مورد گفتند که دست کم یک شاهد دیگر قرار است در صحن دادگاه شهادت دهد که می تواند تاخیر کوتاهی در هر گونه اعلام جرم علیه ترامپ به وجود آورد.

سه شخص نزدیک به ترامپ اعلام کردند که تیم رئیس جمهوری سابق آمریکا هیچ اطلاع خاصی در مورد این ندارند که چه زمانی اعلام جرم ممکن است اعلام شود یا چه زمانی دستگیری می‌تواند اتفاق بیافتد.

یکی از این اشخاص بیان کرد که بهترین حدس مشاوران ترامپ این است که شاید حدود روز سه‌شنبه اتفاق بیافتد.

به گفته یکی از این افراد، رئیس جمهوری سابق آمریکا که با اولین تحقیقات جرایمش در اواخر دهه 1970 میلادی روبرو است، در مورد چشم انداز دستگیری خود نگران است چرا که انتظار می‌رود شامل انگشت نگاری شود.

زمانیکه آلن وایزلبرگ مسئول مالی ارشد «سازمان ترامپ» در سال 2021 دستگیر شد، ترامپ بیش از پیش در مورد پرونده‌های مالیاتی خود ابراز نگرانی کرد.

منبع
نیویورک تایمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا