میزیتو
تبلیغ در عصر ترکیه
ورزش

بیرانوند با پرسپولیس فسخ کرد

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس قرارداد خود را با این تیم فسخ کرد.

علیرضا بیرانوند که پیش از این بابت پرداخت نشدن مطالبات خود با مدیرعامل این تیم دچار چالش شده بود و بحث تندی در زمان حضورش در اردوی تیم ملی شکل گرفته بود و توسط ورزش سه نیز خبر آن منتشر شده بود، اکنون با نهایی شدن دومین نوتیس وی در این رابطه و بی توجهی باشگاه به مطالباتش، فسخ رسمی خود را دریافت کرد.

هرچند این فسخ شاید از سوی باشگاه پرسپولیس با اعتراض همراه شود، اما بیرانوند را در مرز تصمیماتی جدی قرار داده است و شاید باید منتظر یکی از جنجالی‌ترین تابستان‌های نقل و انتقالاتی فوتبال ایران بود.

شماره یک پرسپولیس و تیم ملی مدعی است که در ابتدای فصل گذشته و علیرغم پیشنهاداتی که داشت با مبلغی پایین‌تر‌ به پرسپولیس پیوست. در ازای آن قرار شده که مبالغی به عنوان آپشن و پاداش قراردادی به وی پرداخت شود. او در مذاکره با مدیران پرسپولیس با اشاره به برخی تیم‌ها که مبالغی حتی دو برابری هزینه دروازه‌بان خود کرده‌اند، مدعی شد که باید مطالبات وی طبق قرارداد و در اسرع وقت پرداخت شود.

مساله‌ای که با گذشت یک ماه از لیگ و قهرمانی پرسپولیس طی دو جام هنوز محقق نشده و دو اخطار بیرانوند به باشگاه بی جواب ماند تا او فسخ قراردادش را دریافت کند.

باشگاه پرسپولیس در صورت توافق با بیرانوند نیز باید قرارداد جدیدی با وی منعقد کند و این در حالیست که احتمال دارد شماره یک ملی‌پوش مقصد جدیدی در فوتبال ایران یا خارج نیز از سوی بیرانوند دور از انتظار نخواهد بود.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
ایلنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا