میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

به راحتی کفشی که تنگ شده رو گشاد کنید!

حتما برای شما هم این مشکل پیش آمده که میخواهید به میهمانی بروید و کفشی که مد نظرتان است، برایتان تنگ شده و نیاز به ترفند گشاد کردن کفش دارید.

تبلیغ در عصر ترکیه

کفش‌های تنگ و نامناسب می‌توانند برای هر فردی مشکل ساز شوند. این مشکل ممکن است باعث ایجاد ناراحتی در حین راه رفتن، ایجاد درد و احساس فشار و حتی ایجاد آسیب به پاها شود. اما خوشبختانه، روش‌هایی وجود دارد که می‌توانند به شما در گشاد کردن کفش‌های تنگ کمک کنند و راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورند. در ادامه این بخش به توضیح روش‌ گشاد کردن کفش‌ها و نکاتی که باید در آن‌ها توجه داشته باشید، خواهیم پرداخت.

روش اول: استفاده از آب یخ و فریزر
شما می‌توانید با تمیز کردن کفش‌ها و پاشنه آنها شروع کنید. پس از انجام این مرحله، دو کیسه پلاستیکی با درب زیپ دار را در داخل کفش قرار داده و تقریباً یک چهارم حجم کیسه‌ها را با آب پر کنید. سپس کفش را درون یک کیسه پلاستیکی بزرگ قرار داده و همراه با کیسه‌های حاوی آب، آنها را درون فریزر قرار دهید.

بعد از مدتی که آب درون کیسه‌ها یخ زده است، می‌توانید کفش‌ها را از فریزر خارج کنید. صبر کنید تا یخ به طور کامل ذوب شود که حدود 20 دقیقه طول می‌کشد. سپس کیسه را از داخل کفش خارج کرده و بخش‌های داخلی و خارجی کفش را با استفاده از سشوار خشک کنید.

باید بدانید که این ترفند گشاد کردن کفش تنگ، برای کفش های ساخته شده از چرم طبیعی ماندگاری بیشتری دارد. البته که می توان برای کفش های چرم مصنوعی هم از آن استفاده کرد.

روش بعدی :سشوار
با استفاده از سشوار، می‌توانید قسمت‌های تنگ کفش را گرم کرده و به آرامی با استفاده از ابزار یا دست‌، کفش ها را گشاد کنید. قبل از استفاده از این روش، مطمئن شوید که کفش قابل تحمل حرارت سشوار است و به آن آسیب نمیرساند.

در مطالب بخش های قبلی دنیای مد نمناک چندین روش دیگر برای حل مشکل تنگی کفش برایتان گفتیم که از آنها نیز میتوانید استفاده کنید.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
نمناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا