میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
ارز دیجیتال

بهترین ساعت برای خرید و فروش بیت کوین

به گفته تحلیلگران، بیت کوین از زمان راه‌اندازی ETFهای اسپات خود، بیشترین سوددهی روزانه خود را خارج از ساعات معاملاتی ثبت کرده است.

تبلیغ در عصر ترکیه

این روند برعکس روند مشاهده‌شده در دو سال گذشته است، زمانی که بیشترین سوددهی روزانه بیت کوین در ساعات معاملاتی ایالات متحده بود و قیمت این رمزارز در طول ساعات معاملات آسیایی کاهش پیدا می‌کرد.

مارکوس تیلن (Markus Thielen)، بنیانگذار شرکت 10X Research، با اشاره به این موضوع می‌گوید:

تیلن افزود: «ما از طریق تجزیه و تحلیل داده‌ها متوجه شدیم که بیت کوین ۱ تا ۴ ساعت قبل از شروع معاملات ETFهای ایالات متحده در آن روز، تمایل به رشد دارد.»

در همین راستا، داده‌های بازار نشان می‌دهند که در تاریخ ۴ آوریل، قیمت بیت کوین طی چهار ساعت قبل از افتتاح بازار ایالات متحده، تقریباً ۲٫۶ درصد افزایش یافت، در حالی که قیمت آن در طول ساعات معاملاتی ایالات متحده فقط حدود ۰٫۶ درصد رشد داشت.

اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ نیز با انتشار توییتی در تاریخ ۵ آوریل، می‌گوید:

«اکثریت قریب به اتفاق ۴۰ درصد رشد بیت کوین از زمان راه‌اندازی ETFهای این رمزارز، خارج از ساعات معاملاتی بازار ایالات متحده اتفاق افتاده است.»

ساعات معاملاتی ایالات متحده، ساعات کار بورس نیویورک (NYSE) و بورس نزدک است که از ساعت ۲:۳۰ تا ۹ بعد از ظهر UTC ادامه دارد.

در نهایت، توجه داشته باشید که عملکرد بیت کوین در ساعات مختلف روز می‌تواند بینش مفیدی به شما بدهد، اما نباید مبنای استراتژی سرمایه‌گذاری شما باشد؛ چراکه بازار ارزهای دیجیتال به بی‌ثباتی و پرنوسانی مشهور است.

منبع
رمزارز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا