میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
جامعه

برنامک هایی برای توسعه خلاقیت

این روزها استفاده از تلفن همراه هوشمند و تبلت تبی فراگیر دارد.

تبلیغ در عصر ترکیه

 نصب انواع برنامک ها از بازی گرفته تا انواع کاربردی آن به مشغولیت اصلی کاربران گجت های قابل حمل مبدل شده است. در این میان برنامک هایی وجود دارد که بطور خاص برای افراد خلاق اهمیت و کاربرد زیادی دارد. چنانچه احساس می کنید یک فرد خلاق به شمار می روید این مطلب را دنبال کرده و لیست نرم افزارهای پیشنهادی ما را مطالعه کنید:

Evernote 

نرم افزاری بسیار کاربردی برای نوت برداری و آرشیوسازی به شمار می رود. یادداشت شما می تواند بخشی از یک متن، قسمتی از یک صفحه وب، نوشته صوتی و حتی دست نوشته خودتان باشد. با اورنوت می توانید یادداشت های خود را در پوشه های مختلف طبقه بندی کنید، آنها را ویرایش کنید، به اشتراک بگذارید و …

Clear

یک برنامه با محیط گرافیکی بسیار زیبا، بسیار سریع و با روش استفاده آسان؛ تا بتوانید یادداشت ها و قرارهای خود را نگهداری کنید.

Creative Whack Pack

این برنامه حاوی 84 کارت سرگرم کننده است که تفکر، تعامل و استراتژی های ذهنی شما را تحریک کرده و به کار می اندازد. این نرم افزار حاصل تلاش راجر ون اوئچ سخنران، نویسنده و طراح برجسته بازهای فکری از کشور آمریکا است.

Unleash Your Creativity

برنامه ای بسیار مفید برای افرادی که نیازمند راهنمایی در راستای ایجاد، تغییرشکل و یا تکمیل ایده های ذهنی خود هستند. علاوه براین جایی برای ذخیره یادداشت های خود نیز در اختیار خواهید داشت.

MindTools 

برنامه ای است که توصیه هایی را برای توسعه خلاقیت در افراد ارائه می دهد. علاوه بر این زمینه های پرورش مهارت هایی چون مدیریت، برنامه ریزی، کنترل پروژه و روش های حل مساله را نیز ارائه می دهد.

Oflow 

در این نرم افزار بیش از 100 راهکار برای تداوم جریان خلاقیت در هر فرد ارائه شده است. علاوه بر این امکان قرار دادن  یادداشت، یادآوری و … در آن وجود دارد.

The Brainstormer

نرم افزاری با محیط جالب و سرگرم کننده است که از سه چرخ گردان ابتکاری برای نمایش موضوعات استفاده می کند.

iBrainstorm 

ایده های خود را بنویسید و روی تابلو پین کنید سپس آنها را سازماندهی و الویت بندی کنید. با این نرم افزار امکانات جالبی برای رسیدگی به ایده های خود در اختیار خواهید داشت.

Behance Network: Creative Portfolios & Galleries

به جستجو و اکتشاف میان میلیون ها پروژه خلاق بپردارید. در این نرم افزار دسترسی هایی برای کاربران تعریف شده تا بانک گسترده ای از ایده ها و پروژ ه ها را از سراسر جهان در اختیار داشته باشند. شما هم می توانید ایده ها خود را برای دیگران به اشتراک بگذارید.

منبع
سواد زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا