میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
ترکیه

بازیگر مشهور ترکیه مدرسه کودکی‌اش را با خاک یکسان کرد ؛ همیشه من را می‌زدند (+عکس)

بازیگر مشهور ترکیه چاغلار ارطغرل ۳۶ ساله با انتشار عکسی در اینستاگرام جنجال گسترده را در شبکه‌های اجتماعی در ترکیه به راه انداخت.

تبلیغ در عصر ترکیه

چاغلار ارطغرل بازیگر ترکیه‌ای که به خاطر بازی در نقش «کرم» در سریال «عشق تجملاتی» به شهرت رسیده است، به شیوه‌ای عجیب از معلمان و مدرسه ابتدایی خود انتقام گرفت که واکنش متفاوت کاربران ایرانی را به دنبال داشت.

چاغلار در این پست اینستاگرامی که تصویری از خود در مقابل ویرانه‌هاست گفت که مدرسه ابتدایی خود را که قبلاً در کودکی در آن تحصیل کرده بود، خریده و آن را به تلافی معلمانی که او را در دوران تحصیلش در کودکی مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند، با خاک یکسان کرده است.

چاغلار گفت که هر وقت مدرسه را می‌دید، به یاد رنج‌های دوران دبستان می‌افتاد که معلمانش او را کتک می‌زدند. پس ساختمان مدرسه را خرید و تخریب کرد و گفت: معلمان همیشه من را می‌زدند.

واکنش کاربران ایرانی به این اقدام جنجالی چاغلار ارطغرل:

* رضا توئیت زد: واقعا دمت گرم عالی بود وقتی برخورد تند و خشن با دانش آموزان میکنین منتظر جوابش هم باشین حتی چند سال بعد!

* نگار اما در مخالفت با این حرکت بازیگر مشهور ترک گفت: هر چقدر هم که اذیت شده باشه حق نداره مدرسه رو تخریب کنه گناه بچه های دیگه چیه؟؟؟؟؟

* محمد هم در اظهارنظری کوتاه می‌گوید: واقعا چیزی ندارم بگم چاغلار ارطغرل حق داره اما خب انتقام به این شیوه خیلی جالب نیست.

* مشکات اما در دفاع از این چهره هنری ترکیه نوشت: خوب کاری کرد تا عبرت بگیرن بچه های مردم به باد کتک نگیرن. نسل دهه شصت ایرانی هم باید الگو بگیره!!!!!!

منبع
همشهری آنلاین

7 دیدگاه

    1. این چه حرف احمقانه ای هست که شما میزنید ، یه سری آدم عقده ای که برای خالی کردن عقده هاشون دست به هرکاری میزنن ، بهترین راه انتقام موفق تر شدن و تلاش بیشتر برای موفقیته

  1. نینا کارش برای دیده شدن نبوده باید جاش میبودیم تا عمق نفرتش را درک کنیم بنظرم کار خوبی کرده درسی عبرت آموز برای معلمها

  2. هم کاره خوبیه هم کاره بدیه .چون طرف مدرسه برایه باقیاتو صالحاتش میسازه برای آخرتش که اجر داره .حالا میتونه خانه ی سالمندان بسازه و بگه معلمانی که من را میزدند بیان اینجا گاهی هم یه نیشگون ازشون بگیره و انتقام بشه 😂

  3. نینا تو اصلا قدرت تفکیک مسائل از هم رو نداری بعدش هم نمیشه مدرسه رو خرید اونجا کاربری تغییر کرده که تونسته بخره و خرابش کنه یهو از تخریب چرا میری سمت کشتار

  4. اگه اینطوریه ما دهه شصتیا اگه بخوایم اینطوری انتقام بگیریم باید نصف بیشتر مدرسه ها رو با خاک یکسان کنیم چون ندیدم دهه شصتی که از دست معلمهاش کینه شتری نداشته باشه وااااااااااااای که چقدر کتک خوردیم منو تو برف با پای برهنه راه میبردن بعد کف پایی میزد معلمم با چوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا