میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

بازیگران فیلم های «هری پاتر» حالا کجا هستند و چه می کنند؟

گرچه بسیاری از ما شخصیت های «هری پاتر» را هنوز کم سن و سال به خاطر می آوریم، اما بازیگر آن ها از آن زمان دستخوش تغییرات زیادی شده اند.

تبلیغ در عصر ترکیه

تعجبی ندارد که حتی با وجود گذشت بیش از ۲۰ سال از انتشار اولین کتاب ها و فیلم های آن، «هری پاتر» هنوز هم یکی از محبوب ترین فرانشایزها در فرهنگ عامه است. جذابیت داستان و شخصیت های «هری پاتر» سبب شده این فرانشایز جایگاه ویژه ای در قلب نسل های متعدد پیدا کند. گرچه بسیاری از ما شخصیت های «هری پاتر» را هنوز کم سن و سال به خاطر می آوریم، اما بازیگر آن ها از آن زمان دستخوش تغییرات زیادی شده اند.

دنیل رادکلیف – هری پاتر

دنیل رادکلیف شاید مشهورترین بازیگر «هری پاتر» باشد. گرچه بسیاری او را با نقش هری پاتر می شناسند، اما رادکلیف نقش های مختلف زیادی دیگری هم ایفا کرده است. او هم در تئاتر برادوی روی صحنه رفته و هم در فیلم های متعددی با ژانرهای متنوع نقش آفرینی کرده است.

رادکلیف و شریک زندگی اش، ارین دریک، در سال ۲۰۲۴ اعلام کردند اولین فرزندشان را در راه دارند. این زوج بیش از یک دهه است که باهم هستند. آن ها در سال ۲۰۱۳ در فیلم «عزیزانت را بکش» (Kill Your Darlings) با یکدیگر همبازی بودند و نقش عاشق و معشوق داشتند.

اِما واتسون – هرماینی گرنجر

بعد از پایان ساخت فیلم های «هری پاتر»، اِما واتسون ایفای نقش های متنوعی را برعهده گرفت.

او در سال ۲۰۱۴، از دانشگاه براون ِ آمریکا در رشته ی ادبیات انگلیسی فارغ التحصیل شد.

این بازیگر از حامیان برابری جنسیتی نیز هست و در کمپین های مختلفی در این رابطه شرکت داشته است.

واتسون در سال ۲۰۱۹ با تاجری به نام لئو رابینسون وارد رابطه عاشقانه شد اما این رابطه دوام نیاورد.

روپرت گرینت – رون ویزلی

روپرت گرینت پیش از آنکه با نقش رون ویزلی در فیلم های «هری پاتر» به شهرت برسد، هرگز بازیگری جلوی دوربین را تجربه نکرده بود. با این حال، نقش آفرینی گرینت در این مجموعه فیلم ثابت کرد که او بهترین انتخاب برای این نقش بود. او از همان زمان که فیلم های «هری پاتر» در حال ساخت بودند، در چند فیلم دیگر نیز نقش آفرینی کرد و پس از اتمام این فرانشایز نیز در پروژه های متعدد دیگری حضور یافت. او حتی در تئاتر برادوی نیز روی صحنه رفت.

گرینت و شریک زندگی اش، جورجیا گروم در سال ۲۰۲۰ صاحب اولیین فرزند خود، دختری به نام ونزدی شدند.

تام فلتون – دراکو مالفوی

تام فلتون جدا از نقش معروفش، دراکو مالفوی در فیلم های «هری پاتر» در پروژه های متعدد دیگری نیز نقش آفرینی کرده است.

فلتون در سال ۲۰۲۲ کتاب خاطرات خود را منتشر کرد که در آن درباره ی درگیری اش با اعتیاد به مواد مخدر صحبت کرده بود. به گفته ی فلتون او حتی مجبور شده بود ۳ بار به مرکز ترک اعتیاد برود. و جالب است که در این مدت که با دوران ساخت فیلم های «هری پاتر» همزمان بود، سازندگان این فرانشایز متوجه هیچ یک از این اتفاقات نشده بودند.

او از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ با جید اولیویا گوردون، دستیار بدلکاری در رابطه عاشقانه بود. آن ها در جریان ساخت فیلم «هری پاتر و شاهزاده دورگه» با یکدیگر آشنا شده بودند.

متیو لوییس – نویل لانگباتم

متیو لوییس از زمان پایان ساخت فیلم های «هری پاتر» دیگر نقش مهمی بازی نکرده، با این حال، برخی نقش آفرینی های او مورد تحسین قرار گرفته است.

لوییس که بسیار ورزش دوست است و حالا اندام ورزشکاری تحسین برانگیزی دارد، این روزها به اجرای یک پادکست مشغول است.

او از سال ۲۰۱۸ با آنجلا جونز در رابطه عاشقانه است که در جریان یک مراسم مربوط به فیلم های «هری پاتر» تصادفاً با او آشنا شده بود.

ایوانا لینچ – لونا لاوگود

شخصیت خاص لونا لاوگود در فیلم های «هری پاتر» به بازیگر ویژه ای هم نیاز داشت که آن کسی نبود جز ایوانا لینچ. او بعد از پایان فیلم های «هری پاتر» در چند فیلم دیگر هم نقش آفرینی کرد و تجربه ی صدا پیشگی و بازی در تئاتر برادوی را هم دارد.

او در حال حاضر از مجریان یک پادکست است.

بانی رایت – جینی ویزلی

بانی رایت در فیلم های «هری پاتر» نقش جینی ویزلی، کوچک ترین فرزند خانواده ی ویزلی و در نهایت همسر هری پاتر را برعهده داشت.

او بعد از اتمام فرانشایز «هری پاتر»، یک شرکت فیلمسازی به نام BonBonLumiere تأسیس کرد. او علاوه بر بازی در چند فیلم مستقل، کارگردانی را هم تجربه کرده است.

فیلم های مستقلی که او در آن ها نقش آفرینی کرده است بازخوردهای مختلفی داشته اند، اما تجربه های کارگردانی او با توجه چشمگیری مواجه شده اند. رایت چند موزیک ویدئو هم کارگردانی است.

او فارغ التحصیل رشته ی فیلمسازی از دانشگاه هنر لندن است.

رایت در سال ۲۰۲۲ با اندرو لوکوکو ازدواج کرد.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
روزیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا