میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
زنگ تفریح

این سگ به عنوان زشت‌ترین سگ انگلیس شناخته شد (عکس)

سگی با زبان همیشه آویزان و بدنی بی‌مو این روزها چهره‌ای مشهور در دنیای حیوانات دارد که توجه‌ها را به خود جلب کرده است.

تبلیغ در عصر ترکیه

هالی میدلتون صاحب «پگی» است و سگش را بسیار دوست دارد. او می‌گوید: من به ظاهر غیرمتعارف پگی آگاهم و می‌دانم که چهره‌ای متفاوت از سایر سگ‌ها دارد.

 اوایل که با او در خیابان راه می‌رفتم، افراد از دیدن پگی متعجب می‌شدند و از ما فاصله می‌گرفتند. واکنش برخی دیگر از مردم هم کمی ترحم‌آمیز بود و احتمالاً با خود فکر می‌کردند که این سگ مشکلی دارد.

او می‌گوید: من اینطور فکر نمی‌کنم که پگی واقعاً زشت باشد. او به دلیل مشکلاتی که از بدو تولد داشته، بدنی کم‌مو دارد و همین باعث می‌شود از لحاظ ظاهری با استانداردهای معمول فاصله داشته باشد.

زبان پگی به طور غیرارادی دائماً آویزان است و این حالت چهره او را بامزه‌تر می‌کند.

شاید جالب باشد که بدانید این ماده‌سگ کوچک بعد از برنده‌شدن در مسابقه «زشت‌ترین سگ بریتانیا»، در دو برنامه تلویزیونی محبوب در بریتانیا حضور یافت و حالا به یک چهره مشهور تبدیل شده است؛ همه او را می‌شناسند و عده‌ای هم با دیدن او در خیابان، می‌خواهند با او عکس سلفی بگیرند!

صاحب پگی در این‌باره می‌گوید: «وقتی تبلیغات این مسابقه در مطبوعات منتشر شد، بسیاری از دوستان و اطرافیانم پیشنهاد دادند که پگی هم در این رقابت شرکت کند.»

میدلتون عکسی از سگش برای این برنامه ارسال کرد و مدتی بعد باخبر شد که پگی در این رقابت برنده شده است.

هدف از برگزاری مسابقه این بود که ظاهر تمام سگ‌هایی که از نظر زیبایی‌شناختی به چالش کشیده شده‌اند، مورد احترام واقع شود و به ما بفهماند که زیبایی در نگاه آدم‌هاست. صدها عکس از سراسر بریتانیا و حتی کشورهای دیگر برای شرکت در این رقابت دریافت شد، اما هیئت داوران به محض اینکه عکس پگی را دیدند، تصمیم گرفتند او را برنده نهایی اعلام کنند.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
برترینها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا