میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
خبرهای ایران

اعلام ساعت کاری مترو تهران در شب عید

سر فاصله حرکت قطارها در بازه زمانی ۲۲ تا ۲۴ شب هر نیم ساعت یک بار است، ضمن اینکه این طرح در همه خطوط مترو اجرا می‌شود.

تبلیغ در عصر ترکیه

سخنگوی شهرداری تهران با بیان اینکه شب عید با زحمت همکاران مترو سرویس‌دهی به شهروندان تا ساعت ۲۴ ادامه دارد، گفت: سر فاصله حرکت قطارها در بازه زمانی ۲۲ تا ۲۴ شب هر نیم ساعت یک بار است، ضمن اینکه این طرح در همه خطوط مترو اجرا می‌شود.

عبدالمطهر محمدخانی دوشنبه شب در برنامه خبری افزود: پل حافظ به زودی جمع می‌شود در این رابطه ۲ موضوع مهم مطرح است که نخست بحث های فنی و عمرانی و دیگری موضوعات مربوط به نحوه تخریب پل و جایگزینی آن با شرایط جدید است.

وی با بیان اینکه اکنون در حوزه فنی و عمران همکاران ما آماده هستند تا برنامه‌ریزی کاملی را در این زمینه انجام دهند، ادامه داد: در واقع بحث های زیرساختی برای جمع کردن این پل انجام شده است اما موضوع مهم دیگر در این زمینه موضوع تردد در این بخش از شهر است که باید با تدبیر و کار کارشناسی دقیق شیوه جایگزینی پل مشخص شود؛ به گونه ای که بهترین حالت را از منظر ترافیکی در این نقطه ایجاد کند.

سخنگوی شهرداری تهران با بیان اینکه هنوز مطالعات کارشناسی حوزه حمل و نقل در خصوص جمع‌آوری پل حافظ توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به پایان نرسیده، بیان کرد: امیدواریم در سه ماهه ابتدای سال آینده این مطالعات به نتیجه رسیده و در زمانی که امکان اجرای پروژه باشد، این کار انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه موضوع مهمی که درباره جمع‌آوری پل حافظ باید مورد توجه قرار گیرد، راهکار برای جایگزینی آن است، یادآور شد: یکی از مواردی که در حال بررسی است، ایجاد یک زیر گذر است که این بحث به صورت جدی مطرح شده است. موضوع دیگر مدلی هوشمند با به کارگیری چراغ‌های ترافیکی است. البته به غیر از این دو راهکار، موارد دیگری نیز در حال بررسی است.

 

منبع
ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا