میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
سراسر جهان

اعلام آمادگی آرنولد برای حضور در انتخابات آمریکا

آرنولد 75 ساله، اولین ستاره هالیوود نیست که برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام آمادگی می‌کند. رونالدو ریگان، چهلمین رئیس جمهور آمریکا (1981 تا 1989) هم قبل از ورود به کاخ سفید در سینمای این کشور شاغل بود.

 ستاره سابق رشته پرورش اندام می‌گوید که اطمینان دارد می‌تواند نامزدی برای دوره بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شود که مردم این کشور برای انتخابش اتفاق نظر خواهند داشت.

آرنولد شواتزنگر ستاره سرشناس دنیای پروش اندام و سینمای هالیوود می‌گوید قطعاً برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 آمریکا نامزد خواهد شد. آرنولد که با دنیای سیاست چندان بیگانه نیست و قبل از این هم به عنوان فرماندار ایالت کالیفرنیا ایفای نقش کرده است (2003 تا 2011)، در گفت‌وگو با کریس والاس، یکی دیگر از فرمانداران سابق این ایالت در شبکه CNN گفت که می‌خواهد شانس خود را برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امتحان کند.

طبق قانون اساسی آمریکا، تنها افرادی می‌توانند نامزد ریاست جمهوری این کشور شوند که متولد این کشور باشند. والاس با اشاره به همین موضوع از آرنولد پرسید که اگر قانون اجازه بدهد، آیا او نامزد ریاست جمهوری می‌شود و او پاسخ داد: «خب بله، البته. منظورم این است که میدان رقابت در سال 2016 هم باز بود و من فکر می‌کنم که الان هم باز باشد. می‌خواهم بگویم که در حال حاضر هم دارم به آن فکر می‌کنم. اصلاً چه کسانی می‌خواهند نامزد شوند؟ فکر نمی‌کنم واقعاً فردی وجود داشته باشد که بتواند همه مردم را به یکدیگر نزدیک کند. امروزه واقعاً چه کسی هست که مردم بتوانند بگویند که خب، او نه خیلی پیر است، نه خیلی فلان است، نه خیلی …

والاس در ادامه از آرنولد پرسید که «آیا می‌خواهی بگویی که برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 نامزد می‌شوی؟» و آرنولد این بار گفت: قطعآً. روی من حساب کنید، چون … ببینید امتحانش که ضرری ندارد. من به وضوح می‌بینم که چگونه می‌توانم در انتخابات پیروز شوم. منظورم این است که ماجرا مانند داستان من و [فرمانداری] کالیفرنیا است. می‌دانید، آن زمان هم که برای فرمانداری کالیفرنیا نامزد شده بودم، کاملاً مشخص بود که مردم به دنبال راه چاره‌ای جدید هستند، نه اینکه به حزب چپ نگاه کنند یا حزب راست. آنها یکی را می‌خواستند که ملت را متحد کند و به طرفداران حزب رقیب به چشم دشمن نگاه نکند. کلی کار هست که باید انجام و کلی چیز هست که باید اصلاح شود و این کار هم شدنی است. چیزی که به نظر من این کار را جذاب می‌کند، انجام شدنی بودنش است. واقعاً همه این کارها قابلیت انجام دارند یا حداقل می‌تواند مردم را با یکدیگر متحد کند تا بگویند بله ما می‌توانیم.

آرنولد 75 ساله، اولین ستاره هالیوود نیست که برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام آمادگی می‌کند. رونالدو ریگان، چهلمین رئیس جمهور آمریکا (1981 تا 1989) هم قبل از ورود به کاخ سفید در سینمای این کشور شاغل بود.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا