میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
ورزش

اشک های بی پایان طارمی هنگام ضربات پنالتی! (+فیلم)

بعد از چند پنالتی و زمانی که شانس صعود ایران افزایش پیدا کرد، گریه طارمی شدیدتر هم شد و او با چشمان کاملا خیس اردوی تیم ملی ایران را تحت‌تاثیر قرار داده بود.

مهدی طارمی در حین ضربات پنالتی لحظاتی عجیب و غریب را تجربه کرد.

تیم ایران در حالی مقابل سوریه به پیروزی رسید که شاید نقطه عطف این بازی اخراج مهدی طارمی از بازی بود که تیم ملی را تحت فشاری شدید قرار داد و باعث شد تا شاگردان امیر قلعه‌نویی با یک یار کمتر نتوانند نمایش موردنظر را مقابل سوریه ارائه کنند.

اوضاع برای ایران به حدی تغییر کرد که حتی سوریه فرصت گلزنی هم داشت و بعد از اخراج نمایشی مسلط را ارائه کرد. در این بین مهدی طارمی از همان لحظه اخطار دوم، با ناراحتی زمین را ترک کرد و دقایقی بعد غصه او به اوج خود رسید.

طارمی که برای جلوگیری از حمله حریف در دقیقه 90+1 این کارت قرمز را دریافت کرد تا وقتهای اضافه را از روی سکو و در کنار همراهان تیم ملی تماشا کند اما فیلمبردار قطری هرطور که بود، ستاره تیم ملی ایران را شکار کرد.

در لحظاتی که بازیکنان تیم ملی یکی پس از دیگری برای ایستادن پشت ضربه پنالتی جلو رفتند، تصویر مهدی طارمی در حالی از سوی کارگردان برای نمایش انتخاب شد که صورت او کاملا خیس بود و به شدت گریه می‌کرد.

طارمی 1

مهاجم بوشهری که خود را مقصر شکست احتمالی تیم ملی می‌دانست، در حالی که چند عضو تیم ملی نیز کنارش بودند، به شدت اشک می‌ریخت و احتمالا دعا می‌کرد که تیم ملی از این مهلکه جان سالم به در ببرد.

بعد از چند پنالتی و زمانی که شانس صعود ایران افزایش پیدا کرد، گریه طارمی شدیدتر هم شد و او با چشمان کاملا خیس اردوی تیم ملی ایران را تحت‌تاثیر قرار داده بود.

حالا بعد از این لحظات احساسی، باید منتظر مصاحبه مهدی طارمی هم ماند، ستاره تیم ملی که اگرچه در بازی با ژاپن حضور نخواهد داشت اما حداقل امشب با خوشحالی استادیوم را ترک خواهد کرد.

طارمی 2

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
ورزش سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا