میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

اشتباهات وحشتناک در پوشیدن لباس سفید

لباس های سفید یکی از بهترین انتخاب ها برای تابستان و ایام گرم سال هستند. سفید یکی از شیک ترین رنگ هاست که در دنیای مد از جایگاه ویژه ای برخوردار است. اما در عین زیبایی معایبی نیز دارد.

تبلیغ در عصر ترکیه

لباس های سفید یکی از بهترین انتخاب ها برای تابستان و ایام گرم سال هستند. سفید یکی از شیک ترین رنگ هاست که در دنیای مد از جایگاه ویژه ای برخوردار است. اما در عین زیبایی معایبی نیز دارد.

مثلا اینکه اگر حواستان نباشد، به راحتی لکه دار و کثیف می شود؛ به طوری که شاید به هیچ طریقی نتوان لکه های آن را از بین برد. یا اینکه همیشه باید برای زیر آن به دنبال یک لباس زیر مناسب باشید.

بعضی از افراد در پوشیدن لباس مشکی دچار اشتباهاتی می شوند که در نهایت موجب از دست دادن جذابیت لباس و نازیبا شدن استایلشان خواهد شد. اگر شما هم به پوشیدن لباس سفید رنگ علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم در هنگام پوشیدن آن مرتکب این اشتباهات نشوید:

۱- انتخاب لباس بدن نما

در هنگام خرید لباس سفید توجه داشته باشید جنس پارچه آن طوری باشد که بدن شما را نشان ندهد. لباس های شفاف و بدن نما، جذابیتی ندارند و اغلب ارزان قیمت و بی کیفیت به نظر می رسند. لباس را در زیر نور قرار داده و دستتان را زیر آن بگیرید. اگر توانستید دستتان را مشاهده کنید، توصیه می کنیم از خرید آن صرف نظر کنید. همیشه کیفیت را بر کمیت ترجیح دهید.

۲- پوشیدن لباس زیر سفید

شاید ست کردن یک تی شرت سفید با یک سوتین سفید ایده هوشمندانه ای به نظر برسد، اما استایلیست ها می گویند این یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که می توانید در هنگام پوشیدن لباس سفید مرتکب شوید. زیرا سوتین سفید با رنگ پوست شما تضاد ایجاد کرده و از زیر لباس نشان داده خواهد شد. پیشنهاد می کنیم به جای لباس زیر سفید، یک لباس زیر به رنگ بدنتان خریداری کنید.

۳- انتخاب رنگ سفید نامناسب

طیف های مختلفی از رنگ سفید وجود دارند که شما می توانید مناسب ترین آن را برای خودتان انتخاب کنید. اگر ته رنگ پوستتان سرد است، یک لباس سفید متمایل به آبی بپوشید و در صورتی که ته رنگ پوستتان گرم است، به سراغ یک لباس به رنگ سفید عاجی بروید. بهترین راه برای تشخیص ته رنگ پوست، نگاه کردن به رگ‌های کف و مچ دست است؛ اگر رگ‌های شما سبز هستند، تناژ پوست شما گرم و اگر رنگ رگ‌های شما آبی هستند، تناژ پوستتان سرد است.

۴- عدم استفاده از اکسسوری

سفید یک رنگ ساده است که می توان آن را با استفاده از اکسسوری های مختلف زیباتر کرد. لباس های سفید تابستانی را مانند یک بوم خالی در نظر بگیرید و با خلاقیت آن ها را زیباتر کنید. لباستان را با جواهرات، صندل ها یا کیف های مجلسی مناسب ست کنید. در غیر این صورت استایل شما بیش از حد ساده به نظر خواهد رسید.

۵- تعویض نکردن لباس سفید

لباس های سفید به راحتی با عرق، نوشیدنی و غذا لکه دار می شوند و به همین دلیل تاپ، تی شرت و لباس سفید مورد علاقه شما اغلب ماندگاری کوتاهی خواهند داشت و علیرغم تلاش برای از بین بردن لکه، در نهایت با یک لباس لکه دار و کهنه مواجه خواهید شد. اگر به پوشیدن لباس سفید علاقه دارید، باید در فواصل کوتاه اقدام به خرید یک لباس جدید نمایید.

منبع
فرادید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا